Bary

angels

ANGELS Music Club

Moderní hudební klub ANGELS přivedl do Žďáru skvělou zábavu, jaká zde dlouho chyběla. Každý pátek Vás čekají nejlepší pecky taneční scény a známí DJs ze všech koutů ČR. Rozmanité hudební žánry a tematické akce patří zejména sobotě.
batyskaf-logo

BATYSKAF – kulturní centrum

Denně otevřený stylově zařízený „podmořský“ prostor, nabízí kavárnu či klasický pub s bohatým sortimentem. Pravidelný hudební program, galerie a zázemí pro další kulturní či společenské aktivity. Stolní fotbálek, šipky, stolní hry a nadupaný jukebox.
SPORT BAR CAMPANULA Žďár nad Sázavou

CAMPANULA HERNA BAR

Největší kvalitně klimatizovaná herna v moderním stylu s nejdelším barem ve Žďáře nad Sázavou (18 m).
logo-hotel-manes-svratka-zdarske-vrchy-vysocina-1

HOTEL MÁNES**** SVRATKA

Nově zrekonstruovaný "rodinný" hotel ve středu republiky, v krásné přírodě Českomoravské Vysočiny v blízkosti památek UNESCO. NEKUŘÁCKÁ RESTAURACE S DĚTSKÝM KOUTKEM, poblíž dětské hřiště. Luxusní prostředí za velmi přijatelné ceny ubytování s relaxací ve WELLNESS centrum i k aktivně strávené dovolené s návštěvou turistických atrakcí a vhodných míst ke koupání.
Hotel U Loubů Tři Studně

HOTEL U LOUBŮ

Hotel „U Loubů“ se nachází v Obci Tři Studně. Kapacita je 50 lůžek s možností 10 přistýlek ve dvou-, tří-, čtyřlůžkových pokojích a dvou apartmánech. Polopenzi, plnou penzi i volný výběr z jídelního lístku zajistíme v restauračním zařízení hotelu. Hotel má vnitřní vyhřívaný bazén s vodními atrakcemi a fitness.
logo max music club zdar nad

MAX MUSIC CLUB

MAX Music Club je jedním z nejmodernějších klubů na Vysočině. Doba, kdy jste neměli večer kam jít, je pryč.
NUMBERY

Number ONE, Number TWO

Numbery jsou moderní bary ve Žďáře nad Sázavou. Nabízíme Vám obroskou škálů nápojů, víkendové akce, grilovačky, oslavy a soutěže. O zábavu se postará vaše muzika z jukeboxu, nově karaoke, stolní fotbálek nebo šipky.
logo-pub-a-cafe-zdar-nad-sazavou

PUB & CAFE

restaurace a kavárna na pěší zóně ve Žďáře nad Sázavou, denní menu, kuchyně steaková, hamburgery, pasta, saláty, dezerty, široká nabídka koktejlů
Sport Bar centrum Ford Žďár nad Sázavou

Sport bar centrum FORD

otevřeno non-stop, sportovní přenosy, kapacita 110 míst