Výroba

CooperStandard Žďár nad Sázavou

COOPERSTANDARD Automotive

Výroba a prodej brzdových, palivových a chladicích systémů. Dodáváme zapouzdřené sklo, těsnění na karosérie a dveře a systémy TP pro spouštění a vytahování oken.
es-logo

EKOSCROLL – kotle na tuhá paliva

Výroba a prodej automatických kotlů a kotlů s ručním přikládáním na tuhá paliva
logo faep 2017 pojisteni zdar nad sazavou

FAEP, s.r.o. – pojišťovací makléřská společnost

FAEP, s.r.o. je nezávislá pojišťovací makléřská společnost působící na českém pojistném trhu od roku 2002. V souladu s výpisem z obchodního rejstříku je hlavním předmětem činnosti firmy řešení otázek spojených se snižováním rizika průmyslové a provozní činnosti.
Hettich ČR k.s.

Hettich ČR k.s.

Vyvíjíme a vyrábíme nejrůznější funkční kování - od systémů výsuvů a zásuvek přes závěsy a dekorativní úchytky až po kování pro skládané a posuvné dveře.
Losenka - jídelna Polikinika Žďár nad Sázavou

LOSENKA

Působíme na trhu závodního stravování již od roku 1994 a připravujeme denně cca 1100 jídel. Zajišťujeme nadstandardní gastronomické služby, a to vždy dle smluvních požadavků jednotlivých zákazníků.
Nosco

NOSCO – měření a regulace

Firma NOSCO s.r.o. nabízí kompletní dodávky měření a regulace topení, chlazení, vzduchotechniky, solárních systémů pro ohřev vody.
PKS holding

PKS holding a. s. – skupina firem PKS

PKS holding a.s., PKS stavby a.s., PKS okna a.s., W-PLAST.cz s.r.o., HALPER s.r.o., Q okna s.r.o., PKS energo s.r.o., CONVENT a.s., SANTIS a.s., REALSANT s.r.o., THEIA a.s., TBG PKS a.s., Hotel Skalský Dvůr
logo-tokoz-zamek-zdar-nad-sazavou

TOKOZ, a.s.

specialista na zabezpečovací mechanismy, zámky a kování