Rainbow page separator

MATRIXX LASER ARENA

MATRIXX LASER ARENA Žďár nad Sázavou

www. matrixx.cz

Laser Arena Žďár nad Sázavou

Lasergame, známá také jako Lasertag, je reálná, sportovně společenská adrenalinová hra pro 2–12 hráčů. Více hráčů znamená více terčů a tím pádem i více zábavy! Hra je určena pro muže, ženy, dospělé i děti, kteří chtějí zažít skvělou zábavu a odreagovat se.

Najdete nás na nám. Republiky 17 ve Žďáře nad Sázavou, 2. patro (bývalý obchodní dům TEGO)

MATRIXX LASER ARENA Žďár nad Sázavou

Pravidla hry

Každý hráč je před začátkem hry vybaven speciální elektronickou vestou s laserovou pistolí a nekonečnou municí. Pomocí této zbraně se hráč snaží zasáhnout světelná čidla na vestě protihráče. Pokud je sám zasažen, je na 5 sekund vyřazen ze hry. Během této doby se snaží ukrýt a setřást tak své pronásledovatele. Poté se vesta samočinně aktivuje a hráč je opět zapojen do hry. Za každý přesný zásah se hráči započítává určitý počet bodů. Cílem hry je získat co nejvíc bodů pro sebe nebo pro svůj tým. Jen jeden tým vyhrává, jen jeden hráč je ten nejlepší! Jedna hra trvá 15 minut a věřte, že Vám dá zabrat. Tabulka s výsledky vám bude vytištěna hned po hře. Dozvíte se, kdo byl z vaší skupiny nejlepší, kdo šel nejvíc po vás a koho jste dostali vy.

Aréna

Speciálně upravená temná aréně se spoustou překážek s různými otvory, kde budete běhat, schovávat se a střílet po protivnících.

Varianty her

Jste týmový hráči nebo spíše individualisté? U nás si můžete vybrat formát hry. Hráči buď hrají sami za sebe nebo můžou být rozděleni do dvou týmů.

Ceník

Čím více hráčů, tím méně platíte za hru – máme tři cenové úrovně podle počtu hráčů v aréně – od 79 Kč. A pokud hrajete rádi, vyplatí se Vám vzít si naši věrnostní kartu, se kterou máte každou 6.hru zdarma. Pro zájemce máme připraveny také permanentky na 10 her za zajímavou cenu nebo dárkové poukazy pro Vaše blízké.

Jsme otevření 7 dní v týdnu:

  • Po-Čt 15.00-20.00
  • Pá 15.00-22.00
  • So 10.00-22.00
  • Ne 10.00 – 20.00

Rezervovat hru si pak můžete jak online na webových stránkách, tak na našem telefonu.

Chystáme celou řadu zajímavých akcí, tak nás nezapomeňte pravidelně sledovat!

Kontakty:

Matrixx laser arena s.r.o.

Nám. Republiky 17

591 01 Žďár nad Sázavou

Tel.: +420 561 202 039
Email: info@matrixx.cz

Web: www. matrixx.cz

MATRIXX LASER ARENA ODOLÁ JAKÉMUKOLIV POČASÍ A NUDĚ