Žďár nad Sázavou, restaurace, INGOT , denní menu, bowling

RESTAURACE INGOT

hlavicka logo restaurace ingot laguna zdar nad sazavou

 

www.ala-gastro.cz

Restaurace INGOT

RESTAURACE INGOT Žďár nad SázavouStylové prostředí restaurace ilustruje tradiční výrobu českého piva ze základních pivovarských surovin: českého chmele, ječmene a vody.

Interiérové řešení klade důraz na vytvoření klasického, tradičního prostředí pivnic s moderními prvky. Základem je masivní dřevěný nábytek, lavice a obložení stěn. Nechybí ani stylizované logo značky Gambrinus na opěradlech židlý či stěnách pivnice.restaurace original ingot laguna zdar nad sazavou19

Kompletní proměna interiéru rozšířila kapacitu na současných více než 160 míst. Příjemné prostředí zajišťuje i výkonná vzduchotechnika. Celkovou proměnou prošlo i zázemí, kuchyně a sociální zařízení. Prostor restaurace je možné variabilním systémem posuvných stěn rozčlenit do několika salonků, které jsou pak zcela izolované od okolního ruchu. Jsou klimatizované a mají vlastní okruhy pro audiovizuální techniku. To umožňuje pořádat soukromé akce nebo firemní a jiné prezentace a školení.

RESTAURACE INGOT Žďár nad SázavouRestaurace Originál 1869 má doplňující název Ingot, který symbolicky odkazuje nejen na významnou strojírenskou minulost a přítomnost města, ale i na skutečnost, že ingot, jako surový materiál, se až pod rukama lidí promění v hodnotný výrobek. Stejně je tomu i v případě restaurace, která se až pod rukama personálu s profesionálním přístupem a za přítomnosti hostů promění v místo, kde se lidé cítí dobře.

RESTAURACE INGOT Žďár nad Sázavourestaurace original ingot laguna zdar nad sazavou09Nejoblíbenější značkou piva je zde Gambrinus Originál 10° z pivních tanků, které jsou jednou z dominant interiéru a stále na očích hostů. Obliba tankového piva stoupá a dle majitelů rozhodnutí pro Gambrinus a pivní tanky přineslo pozitivní ohlasy. Gambrinus Originál 10° ideálně doplňuje ležák Pilsner Urquell, Excelent 11°, nefiltrovaný ležák Gambrinus a také nealkoholický Radegast Birell. Pivo se zde čepuje „na hladinku“.

Nová restaurace klade důraz na kvalitní gastronomii. Jídelní lístek přináší jídla moderní kuchyně a bere v potaz sezónnost, čerstvost surovin, regionální recepty, ale i samotný vzhled podávaných pokrmů. Ke kvalitě přispívá i využití nejmodernějšího kuchyňské vybavení. Součástí jídelníčku je i dětské menu a nabídka snídaní, které si můžete dopřát ve všední dny vždy od 7:00 do 10:00 hodin. Od 10:00 hodin Vám nabízíme polední menu.

RESTAURACE INGOT Žďár nad SázavouDenní menu od 79,- Kč

Stálý jídelní lístek

Nápojový lístek

 

V restauraci je možnost sledovat živé sportovní přenosy a také využít dvě profesionálně připravené bowlingové dráhy. Pro Vaši zábavu je zde i kulečník, výherní automaty a k poslechu k dispozici Jukebox.

V restauraci je i sázková kancelář Fortuna. V letních měsících je hostům k dispozici krytá letní zahrádka.

Gastronomický kalendář 2015 - Restaurace Ingot

Restaurace INGOT

Nádražní ul. 46

591 01 Žďár nad Sázavou

otevírací doba:

 • po – čt – 7:00 – 01:00
 • pá – 08:00 – 04:00
 • so – 09:00 – 04:00
 • ne – 09:00 – 01:00

 

Objednávky a rezervace: +420 733 539 663

Vedoucí provozu Eva Schneiderová:

Telefon: +420 603 295 144

E-mail: info@ala-gastro.cz

Web: www.ala-gastro.cz

Restaurace INGOT

Bowling

Rezervace na tel: +420 566 629 544, +420 733 539 663

 • Dvě dráhy jsou pro Vás v provozu 24 hodin denně
 • Pravidelné turnaje jednotlivců, do kterých se můžete zapojit.
 • Měsíční vyhodnocování nejlepších náhozů, ocenění dárkovými poukazy.
 • Možnost zapůjčení obuvi.
Cena za 1 dráhu na 1 hodinu:
 • po až ne 02:00 – 17:00   150,- Kč
 • po až ne 17:00 – 02:00   190,- Kč
restaurace original ingot laguna zdar nad sazavou01
Pro zábavu a risk:
 • jukebox
 • výherní automaty
 • sázková kancelář Fortuna
 • kulečník – pool
 • 4 velké televizory pro přímé sportovní přenosy