Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality, oddávající
Rainbow page separator

Žďárští zveřejnili rozpis oddávajících

Čtvrtek, 13. Leden 2011

Žďár nad Sázavou/ Lidé, kteří v letošním roce uvažují o vstupu do manželství, si mohou vybrat termín svatby podle toho, koho by chtěli mít jako svého oddávajícího. Na webových stránkách Žďáru nad Sázavou – www.zdarns.cz, již je zveřejněn rozpis, kde je možné se podívat na to, kdy který představitel okresního města oddává. Termíny jsou zatím zveřejněny na všechny víkendy od ledna až do června tohoto roku, další informace pro zbývajících šest měsíců potom budou následovat. A z jakých oddávajících mohou žďárští snoubenci volit? Své „ano“ si mohou říci samozřejmě před hlavními představiteli města – před starostkou a senátorkou Dagmar Zvěřinovou, místostarostou Jaromírem Brychtou, a nebo před druhým žďárským místostarostou Ladislavem Bártou. Tuto trojici pak doplňuje Jaroslav Ptáček, barytonista Jakub Pustina a Vladimír Novotný. Ten má kvůli své pracovní vytíženosti ještě stanoven záskok – v případě, že se nebude moci oddávání ujmout, jej zastoupí Marie Košťálová. A Vladimír Novotný zase naopak vypomůže v případě potřeby Marii Košťálové.

Rozpis oddávajících na 1. pololetí roku 2011

Leden
1. týden 01.01.2011 – Ing. Dagmar Zvěřinová
2. týden 07.01. – 08.01.2011 – Bc. Ladislav Bárta
3. týden 14.01. – 15.01.2011 – Mgr. Jaromír Brychta
4. týden 21.01. – 22.01.2011 – PaedDr.Jaroslav Ptáček
5. týden 28.01. – 29.01.2011 – MUDr. Marie Košťálová
(zástup Ing. Vladimír Novotný)

Únor
1. týden 04.02. – 05.02.2011 – Ing. Dagmar Zvěřinová
2. týden 11.02. – 12.02.2011 – Bc. Ladislav Bárta
3. týden 18.02. – 19.02.2011 – Mgr. Jaromír Brychta
4. týden 25.02. – 26.02.2011 – MUDr. Marie Košťálová
(zástup Ing. Vladimír Novotný)

Březen
1. týden 04.03. – 05.03.2011 – Ing. Dagmar Zvěřinová
2. týden 11.03. – 12.03.2011 – Bc. Ladislav Bárta
3. týden 18.03. – 19.03.2011 – Mgr. Jaromír Brychta
4. týden 25.03. – 26.03.2011 – Jakub Pustina

Duben
1. týden 01.04. – 02.04.2011 – Ing. Dagmar Zvěřinová
2. týden 08.04. – 09.04.2011 – Bc. Ladislav Bárta
3. týden 15.04. – 16.04.2011 – Mgr. Jaromír Brychta
4. týden 22.04. – 23.04.2011 – PaedDr. Jaroslav Ptáček
5. týden 29.04. – 30.04.2011 – Ing. Vladimír Novotný
(zástup MUDr. Marie Košťálová)

Květen
1. týden 06.05. – 07.05.2011 – Ing. Dagmar Zvěřinová
2. týden 13.05. – 14.05.2011 – Bc. Ladislav Bárta
3. týden 20.05. – 21.05.2011 – Mgr. Jaromír Brychta
4. týden 27.05. – 28.05.2011 – Jakub Pustina

Červen
1. týden 03.06. – 04.06.2011 – Ing. Dagmar Zvěřinová
2. týden 10.06. – 11.06.2011 – Bc. Ladislav Bárta – Zámek, Jakub Pustina Radnice
3. týden 17.06. – 18.06.2011 – Mgr. Jaromír Brychta
4. týden 24.06. – 25.06.2011 – PaedDr. Jaroslav Ptáček