Rainbow page separator

BALÓNOVÝ HOTEL A PIVOVAR

www.balonovyhotel.cz

RESTAURACE

V naší kuchyni dáváme přednost surovinám od místních dodavatelů a dbáme na jednoduchost a čerstvost jednotlivých pokrmů. Menu pro Vás měníme několikrát ročně, dle dostupných surovin.

Pravidelně připravujeme tématické gastro víkendy (řízkobraní, zvěřinové hody, dýňové speciality, jehněčí, pštrosí, svatomartinské hody aj.). V letních měsících grilování připravujeme pokrmy z grilu.

MENU     VÍKENDOVÉ MENU     JÍDELNÍ LÍSTEK

Otevírací doba restaurace:

  • Neděle – čtvrtek 11 – 22
  • Pátek – sobota 11 – 23

Rezervace: +420 606 700 717

(pokud nebereme telefon, zkuste to prosím později, věnujeme se hostům)

HOTEL

Ubytujte se v malebné obci Radešín, která se nachází v srdci Vysočiny. Uprostřed lesů, na břehu rybníka najdete Balónový hotel, který vás překvapí svojí rodinnou atmosférou a umístěním v krásné přírodě. Radešín se nachází 12 km od Žďáru nad Sázavou, Nového Města na Moravě nebo Šiklova Mlýna.

Prostory a pokoje hotelu jsou vhodné pro rodiny s dětmi, firemní či soukromé akce. Využít můžete i soukromé ohniště. 

V celém hotelu můžete využít WI-FI. Parkování je možné zdarma na přilehlém parkovišti ihned u hotelu.

Ve 27 pokojích najdete 76 lůžek + 5 přistýlek ve dvou patrech bez výtahu. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Vybavení pokoje je zařízené v jednoduchém přírodním stylu. Na pokoji nejsou umístěny TV, pokud si ji však budete přát, rádi Vám ji přichystáme. WI-FI v celém hotelu zdarma.

Během Vašeho pobytu respektujeme Vaše soukromí. Nevstupujeme do pokojů a neprovádíme průběžný úklid. Pouze na Vaši žádost nebo v případě nahlášení nedostatků či závad. V hotelu je možno uschovávat kola a lyže. 

BALÓNOVÝ PIVOVAR
V prostorách hotelu vznikl díky přestavbě v roce 2015/2016 první Balónový pivovar, který navazuje na historii z roku 1597, kdy se v prostorách hotelu již pivovar nacházel. Zakladatelem byl Samuel Radešínský. Jsme hrdí, že se můžeme k této tradici vrátit a jméno Samuel bude použito na naše první pivo – světlá výčepní jedenáctka.

KONTAKT

Balónový hotel s.r.o.
Radešín 11, 592 55 Bobrová

Recepce: +420 733 747 001, +420 601 308 850 (denně od 7 do 18 hod.)
Restaurace: 606 700 717 (denně od 11 do 22 hod.)
E-mail: info@balonovyhotel.cz
Web: www.balonovy hotel.cz