Žďár nad Sázavou, cukroví, dorty, zakázková výroba, narozeninový dort
Rainbow page separator

CUKROVÍ – DORTY – zakázková výroba

Tradiční, netradiční a dětské dorty, svatební dorty, svatební cukroví, vánoční čajové pečivo Žďár nad SázavouZakázková výroba cukroví Žďár nad Sázavou

Posláním mé malé firmy je zajišťovat kompletní služby v oblasti výroby cukroví a dortů včetně jejich nabalení pro slavnostní a sváteční příležitosti v rodinách.

Při výrobě nepoužívám žádné náhražky. Díky dodržování tradičních postupů a receptur si můžete být jisti, že kvalita mých výrobků je zaručena.

Potřebujete dort na narozeninovou oslavu, či k jiné příležitosti? Od tradičních dortů, dětských, svatebních, atypických, vyrobím vše na co si jen vzpomenete.

 

! PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY NA VÁNOČNÍ CUKROVÍ !Vánoční cukroví - 2 kg

Cena:  420 Kč / kg


Přemýšlíte o svatbě?

Tak MOJE FIRMA je právě ta, která Vám nabízí kompletní servis dodání svatebního cukroví. Od svatebního čajového pečiva (zhruba 30 druhů), buchtiček, které vyrábím ve dvou variantách (4 druhy náplní), po nabalení výslužek, které připravím dle přání zákazníka.

Tradiční, netradiční a dětské dorty, svatební dorty, svatební cukroví, vánoční čajové pečivo Žďár nad SázavouOd 0,30 kg po 2 kilové krabice.


A samozřejmně nechybí i svatební dort. Ke zdobení používám buď velmi oblíbené živé květy, nebo tradiční marcipánové. Neobvyklé, ale velmi oblíbené je použití čerstvého ovoce. Vše je závislé na domluvě se zákazníkem.

V nabídce mé firmy je samozřejmě i vánoční čajové pečivo. Nabízím dvacet tradičních druhů.

HESLO MÉ FIRMY ” KVALITA PŘEDČÍ CENU”

 

Kontakt:

Zakázková výroba cukroví

Jaroslava Břečková

Polnička 48

591 02 Žďár nad Sázavou

E-mail: brjarka@seznam.cz

Tel.: +420 739 518 731

Provozní doba:

po – ne po telefonické domluvě

 

Tradiční, netradiční a dětské dorty:

Svatební dorty, svatební cukroví, vánoční čajové pečivo: