Žďár nad Sázavou, katalog firem, sport, fitness centrum pro ženy, wellness, Formička
Rainbow page separator

FORMIČKA – wellness a fitness pro ženy

www.studio-formicka.cz

STUDIO FORMIČKA – fitness a wellness pro ženy Žďár nad Sázavou

Poprvé jsme vám nabídly naše služby v roce 1995 a od té doby neustále modernizujeme a doplňujeme vybavení moderními technologiemi  a službami tak, jak vnímáme vaše potřeby.

Ryze ženská záležitost

FORMIČKA - wellness a fitness pro ženyCvičení pro ženy a tvarování jejich postav má svá specifika. Podíl aerobního a posilovacího cvičení je zde vyvážen a doplněn kompletním anticelulitidovým programem. Nemusíte sledovat módní trendy, přijďte tak, jak vám to vyhovuje – u nás vládne příjemná, nesoutěživá atmosféra. Dbáme nejen o vaše tělo, ale i o to, aby jsme pro vás připravily příjemné, antistresové prostředí.

Časová flexibilita

Přijďte v jakoukoliv denní dobu,na některé ošetření je nutno se objednat, ale přijďte i bez objednání nebo zavolejte během dne na 566 626 130. Jsme schopny pružně reagovat a neošidit péči o každou z vás.

FORMIČKA - wellness a fitness pro ženySlužby:

  • Kruhový trénink pro ženy
  • Vacushape
  • Vibrační plošina a solárium
  • Lymfodrenáže a Body Roll
  • Zábaly, masáže
  • Diagnostika složení těla a výživové poradenství
  • Doporučené kombinace
  • Zumba – dance a fitness
  • Kosmetika


Věk vás neomezuje
 – 
A to nás těší nejvíc!

FORMIČKA - wellness a fitness pro ženyMladé slečny a paní se tupotkávají nejen s ženami středního a důchodového věku, ale i s částečně imobilními klientkami, které odloží francouzské hole a pracují na ochablém a zkráceném svalstvu.A proč ne – některé z posilovacích strojů byly vyrobeny právě pro tento účel. Vnučka přivede babičku a nebo babička vnučku, každá cvičí jinak, ale obě si u nás najdou své – vždyť je tu 21 různých stanovišť pro vaši krásu a zdraví ! My vám s výběrem pomůžeme s ohledem na vaše potřeby a zdravotní stav.

Co budete potřebovat a co vám nabídneme

Malý ručník a lehké obutí do tělocvičny. Na první návštěvu je třeba se objednat, abychom na vás měly dostatek času. Zjistíme váš zdravotní stav, vaše představy a požadavky. Na základě diagnostiky složení  vašeho těla jsme schopny “ušít” na míru váš cvičební a redukční plán. To znamená zvolit správný podíl aerobního a posilovací tréninku nebo zvolit správné ošetření. Nebudete – li si jisti správností svých stravovacích návyků, domluvíme se na konzultaci s výživovým poradcem nebo vám zdarma poskytneme 30-ti denní ukázkový jídelníček.

Žádné diety ani tablety na hubnutí vám doporučovat nebudeme – my víme a vy jistě tušíte, že tudy cesta nevede.

Správné držení těla a odstranění svalových disbalancí

Nikdy vaše postava nebude vypadat dokonale, pokud ji budou “zdobit” kulatá záda a vypouklé bříško. Posílit střed těla, zlepšit postavení pánve, posílit svaly zad a protáhnout zkrácené svaly hrudníku – to udělá divy. Možná si pak odpustíte nějaké to kilo navíc a bolavá a ztuhlá záda budou minulostí.

Ceník služeb

Kosmetika:

 

STUDIO FORMIČKA – fitness a wellness pro ženy 

Hotel Fit – Horní 30

591 01 Žďár nad Sázavou

 

Tel.: +420 566 626 130

E-mail: dlouhajitka@seznam.cz

Web: www.studio-formicka.cz

 

Otevírací doba:

po – pá       09:00 – 20:00