Rainbow page separator

Fotografové mohou fotit zimní Vysočinu a bojovat o ceny

Neděle, 10. Prosinec 2017

Žďársko / Zimní fotosoutěž na téma Vysočina v pohybu vyhlásila agentura Vysočina Tourism. Amatérští i profesionální fotografové mohou až do konce března posílat svoje zimní snímky, ze kterých je patrné, že byly pořízeny na Vysočině. Nejlepší z nich vyhrají ubytování v barokní věži žďárského zámku nebo jednodenní výlety do Šiklova mlýna a turistického centra Eden v Bystřici nad Pernštejnem.
Zaslané fotografie se objeví na facebookovém profilu @regionvysocina (Dovolená na Vysočině), kde se utkají o cenu veřejnosti a o poukaz na jednodenní výlet pro čtyři osoby do Šiklova mlýna. Vítěze následně vybere porota složená se zástupců Vysočina Tourism a odborníků. „Těšíme se na fotografie z putování po Vysočině, z aktivního odpočinku na lyžích, ze sáňkování nebo třeba z procházek zimní krajinou,“ sdělila Klára Čechová z Vysočina Tourism.
Na facebooku se bude o nejkrásnější fotografii, která získá nejvíce reakcí, hlasovat až do 6. dubna. „Vítěze soutěže budeme znát nejpozději 20. dubna, kdy je zveřejníme nejen na facebooku, ale také na turistickém portále Kraje Vysočina www.region-vysocina.cz,“ doplnil ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák.
Maximální počet zaslaných fotografií je šest, a to ve formátu jpg o minimální velikosti 2 MB. Důležité je rovněž jméno, příjmení, kontaktní e-mail, mobil, název fotografie, místo pořízení a případně i komentář ke snímku. Fotky je třeba zasílat přes úschovnu na e-mail info@vysocinatourism.cz.

Foto: Martin Halama