Rainbow page separator

Hettich ČR k.s.

www.hettich.com

Rodinná firma Hettich připravila pro veřejnost komentované prohlídky výrobyHettich je jeden z největších celosvětových výrobců nábytkového kování. Každý den stojí více než 6.000 zaměstnanců před výzvou vyvíjet inteligentní techniku pro nábytek. Sídlem a domovem rodinného podniku Hettich je Kirchlengern, Německo. Zde vznikají návrhy na nábytkové kování, s kterými utváříme současnost i budoucnost.

Hettich ČR k.s.Vyvíjíme a vyrábíme produkty, které po montáži do nábytku často ani nejsou vidět. Ale přesto je cítíte díky jejich bezvadné funkci. Neboť naše kování vnáší do nábytku pohyb, bezpečí a komfort – i po mnohaletém užívání.

Tajemství spočívá v našem zaměření na inovaci, spolehlivost a stálý dialog s našimi zákazníky. Naši zaměstnanci pracují v souladu s těmito hodnotami a podporují je. Výsledkem jsou nadšení uživatelé nábytku.

Hettich ČR k.s.Perfektně spojujeme inteligentní techniku, funkčnost a design. S těmito požadavky vyvíjíme a vyrábíme nejrůznější funkční kováníod systémů výsuvů a zásuvek přes závěsy a dekorativní úchytky až po kování pro skládané a posuvné dveře.

Kontakt:

Hettich ČR k.s.
Jihlavská 3
591 01 Žďár nad Sázavou
Hettich ČR k.s.
Česká republika

Tel. (+420) 566 692 111
Fax (+420) 566 692 131
Email: hettich(at)hettich.cz

Web: www.hettich.com