Rainbow page separator

HOTEL U LOUBŮ

Hotel U Loubů Tři Studně

www.hoteluloubu.cz

Hotel U Loubů, Tři StudněHOTEL „U LOUBŮ“

Hotel „U Loubů“ se nachází v Obci Tři Studně. Kapacita je 50 lůžek s možností 10 přistýlek ve dvou-, tří-, čtyřlůžkových pokojích a dvou apartmánech. Polopenzi, plnou penzi i volný výběr z jídelního lístku zajistíme v restauračním zařízení hotelu. Hotel má vnitřní vyhřívaný bazén s vodními atrakcemi a fitness.


RESTAURACE

V naší restauraci nabízíme velký výběr salátů, těstovin, vynikajících jídel tradiční české a samozřejmě i mezinárodní kuchyně.
Restaurace je otevřena denně.hotel u loubu tri studne restaurace 3


SPOLEČENSKÉ AKCE

V hotelu můžete pořádat svatby, rodinné i firemní oslavy a večírky. K tomuto vám poslouží menší salonek s 25 místy a velký sál se 70 – 100 místy, letní terasa, altánek s grilem.

 

KONFERENCEHotel U Loubů, Tři Studně

Hotel disponuje menší konferenční místností s kapacitou 25 míst a velkým sálem s kapacitou 70 – 100 míst.
V hotelu si můžete pronajmout dataprojektor, flipchart, DVD přehrávač nebo video.

 

COFFEE BAR

Příjemné a útulné posezení při sklence vína z Čejkovic, šálku kávy Varesina a vynikající husté horké čokoládě, dále nabízíme řecké frappé a další speciality hotelového baru s překrásným výhledem do krajiny.

 

LETNÍ BAR A KINO V ALTÁNKUHotel U Loubů, Tři Studně

V letních měsících pro Vás otevíráme letní bar a letní kino. V baru si můžete dát míchané nápoje, grilované maso a mnoho dalšího.

 

UBYTOVÁNÍ
Nabízíme moderně vybavené dvou – , tří – , čtyřlůžkové pokoje a dva apartmány. Všechny pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením a TV.Hotel U Loubů, Tři Studně

 

BAZÉN A FITNESS VOLNÝ ČAS

V hotelu se nachází krytý vyhřívaný bazén a fitness centrum, které jsou hostům hotelu i volně příchozím návštěvníkům k dispozici denně od 10 do 20 hodin.

 

KONTAKT

HOTEL „U LOUBŮ“
Tři Studně 13
592 04 Fryšava pod Žákovou horou

 

Tel/fax: +420 566 619 225
Mob: +420 777 93 93 98Hotel U Loubů, Tři Studně

Email: hotel@hoteluloubu.cz

Web: www.hoteluloubu.cz