Rainbow page separator

Inzerce VysočinaVýklad karet, karmalogie (2.10.2017 |31)
Trápí Vás láska, vztahy, potřebujete se vypovídat, hledáte pochopení, nasměrování, radu ve Vaší situaci? Nabízím vyslyšení a rozbor situace na základě výkladu karet nebo karmalogie. Čeká Vás brzy radostná událost v životě - jste nastávající maminka, nevěsta...? Pomohu s výběrem jména pro miminko, budoucím nevěstám při výběru data svatby a jak ovlivní jejich život nové příjmení. Poradím i se jménem pro domácího mazlíčka apod. Vzdálenost mezi námi není žádný problém. V případě zájmu mne pro bližší info kontaktujte, jsem tu pro Vás :-)
E-mail: Daniella.Tarot@email.cz

Francouzština (26.9.2017 |32)
Hledám učitele/učitelku francouzštiny, jsem začátečník. ZR a okolí. Děkuji za nabídky. Kontakt 776119883


Vložit vlastní inzerát:
Titulek *
Email *
Zveřejnit email
Text
Foto (JPG do 500kB)
Kontrolni kod **
18 plus 12 =
* Titulek a Email jsou povinná pole
** kontrolní kód je povinný (antispam) - zapište výsledek operace číslicemi

Pravidla fotoinzerce
- Bezplatná fotoinzerce na portálu www.zdarskypruvodce.cz je určena pro inzerci nekomerčního charakteru. Slouží především pro obyvatele města Žďár nad Sázavou a okolí.
- Při vkládání inzerátu je nutné, uvést všechny potřebné informace. Opakovaná editace vloženého textu není možná. Editovat inzerát lze opakovaným vložením. Poslední verze stejného inzerátu budu ponechána, předcházející verze budou provozovatelem serveru smazány.
- Každý inzerent je povinen uvést ke svému inzerátu platnou e-mailovou adresu, ostatní zde nezmíněné údaje jsou dobrovolné a za jejich pravost, či zneužití, neneseme žádnou zodpovědnost.
- Chcete-li vložit fotografii, musí být ve formátu jpg. (Maximální velikost fotografie 500 kB. Jiné formáty a větší velikosti nebudeme akceptovat.)
- Vložení fotografie není podmínkou. Lze inzerovat i bez fotografie.
- Za pravdivost údajů a obsah odpovídá vkladatel inzerátu.
- Provozovatel serveru si vyhrazuje právo smazat inzeráty, které jsou dle jeho názoru v rozporu se zákony, slušnými mravy nebo jsou jinak nevhodné pro uveřejnění.
- Do textu inzerátu není povoleno vkládat HTML tagy.

"