Rainbow page separator

Kinematograf bude ve Žďáře promítat na dvou místech naráz

Pondělí, 6. Červenec 2015

Kinematograf bratří Čadíků 2015 Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou / Hned na dvou místech ve městě současně se letos mohou obyvatelé Žďáru setkat s promítáním Kinematografu bratří Čadíků. Záleží na tom, které filmy si vyberou.
„Letos poprvé se ve Žďáře bude promítat na dvou místech současně, a to na náměstí Republiky a na Farských humnech,“ potvrdila mluvčí žďárské radnice Nikola Adlerová.
Kinematograf bratří Čadíků, který ve Žďáře tradičně promítá filmy pod širým nebem při své pouti po městech a obcích České republiky, bude v letošním roce ve městě hostovat od úterý 28. července do pátku 31. července.
Filmy začnou vždy o půl desáté večer, a to jak na Farských humnech, tak na náměstí. V úterý 28. července se mohou diváci na náměstí těšit na pohádku Tři bratři, zatímco na Farských humnech bude na programu snímek Velká nádhera. Ve středu 29. července na náměstí kinematograf promítne Hodinového manžela a na Farských humnech film Nedotknutelní. Ve čtvrtek 30. července je na programu Vejška na náměstí a Nespoutaný Django na Farských humnech a promítání zakončí v pátek 31. července na náměstí film Fotograf a Vlk z Wall Street na Farských humnech.