Žďár nad Sázavou, koupelna, instalatérství, stavebnictví, rekonstrukce jádra
Rainbow page separator

KOUPELNY OK

www.koupelnyok.cz

MICHAL ZAŤKO – KOUPELNYOK ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

zatko-firma-ex-300x274Naše firma působí na trhu služeb již od roku 1992, nyní se sídlem na Husově ulici ve Žďáře nad Sázavou.

Právě zde, vážení zákazníci, můžete vidět a dokonce si vyzkoušet pobyt v parní kabině nebo si dát sprchu pod palbou masážních trysek.

Není totiž sprcha jako sprcha, tak jako není auto jako auto. A my víme, jak zrealizovat vaši sprchu snů. U nás naleznete největší výběr termostatických baterií na Vysočině!

Dále Vám můžeme nabídnout přestavbu vaší koupelny nebo bytového jádra či domu.

S námi můžete zrealizovat i vytápění vašeho bytu či domu.

zatko-panak-smallVýznamné místo v našem programu služeb má i instalace centrálních vysavačů.

Slušné jednání a kvalita odvedené práce je pro nás samozřejmostí.

Dobrou zprávou pro Vás, naše zákazníky, může být i to, že po dobu rekonstrukce Vaší koupelny nebo bytového jádra máme pro Vás zajištěno náhradní bydlení v 2 pok . bytě v ZR se 4 lůžky. ****

financovani-koupelnyok-zdar-nad-sazavou1 PROFINANCOVÁNÍ ZÁMĚRU

Pro Váš stavební nebo i jiný záměr ve spolupráci s bankovními ústavy dokážeme vybrat právě to optimální profinancování.

Porovnáme ve studii dostupné produkty a vybereme pro Vás ten nejvýhodnější.

Zajistíme zpracování žádosti a její přednostní posouzení a vyřízení, protože není čas na snění. Pro realizaci Vašeho záměru jsme připraveni reagovat i na Vaše budoucí situace a to už zítra. Protože na realizaci Vašich záměrů pracuje tým odborníků máte záruku maximální objektivity a spokojenosti.

 

MICHAL ZAŤKO

Husova 12

591 01 Žďár nad Sázavou

Tel.: +420  566 626 283

Mobil: +420  603 828  637

E-mail: zatko@wo.cz

Web: www.koupelnyok.cz

Otevírací doba:

 • po – st: 10:00 – 17:00
 • možnost návštěvy mimo otevírací dobu po předchozí telefonické domluvě

MICHAL ZAŤKO

zatko-lipovicaMONTÁŽ ÚSTŘEDNÍHO TOPENÍ

Pro rozvody topení ve větsí míře používáme měděné rozvody popřípadě  Plastohliník. Radiátory v naší nabídce jsou na velmi vysoké kvalitativní ůrovni. Plechové panelové – koupelnové tělesa nebo článkové hliníkové. Oba tipy jsou vhodné pro výměnu za stávající  otopná tělesa.

zatko-vogelRadiatory LIPOVICA – hliníkové radiatory lipovica se vyznačují dokonalou korozní stabilitou a téměř neomezenou trvanlivostí. Radiatory jsou vyrobeny ze speciální slitiny hliníku s mědi a dalšími přísadami. Díky tvrdému, hladkému a antistatickému laku se na radiatorech nedrží prach. Uživatelům radiatorů přináší značné úspory pro velmi rychlý a ekonomický přenos tepla. Radiátory vybavené topnou tyčí jsou vhodné k přímotopnému vytápění, s velmi přijatelnými náklady na vytápění, jak se už přesvědčilo mnoho uživatelů i v ČR.

Společnost Vogel & Noot je renomovaný evropský výrobce značkových otopných těles. Designová otopná tělesa Vogel & Noot, vyvíjená ve spolupráci se zkušenými uměleckými designéry, spojují pocit tepelné pohody a nejvyšších technických požadavků s ušlechtilým designem. Designová otopná tělesa jsou určena pro vytvoření nových optických a tepelných vjemů ve všech obytných místnostech – ať už v koupelně, obývacím pokoji a ložnici, kuchyni nebo předsíni. Inovativní konstrukce a prvotřídní zpracování zaručují vysoký topný 1aduro_logo-koupelny-ok-zdar-nad-sazavouvýkon a dlouholetý provoz nevyžadující údržbu. I čištění těles je zjednodušeno odnímatelnými kryty a desková tělesa lze celkem jednoduše vyměnit za stávající článková.

KRBOVÁ KAMNA

krbova-kamna-adutronic-zatko-koupelny-ok-zdar-nad-sazavouV naší nabídce krbových kamen dominují kamna moderního designu, uživatelského komfortu a vysoké kvality. S kamny Aduro vytvoříte ve Vašem domově dokonalou harmonii krásných chvil při pohledu do živého ohně, ekonomického a ekologického vytápění. Předností těchto kamen je vybavení Adurotronikem zařízením pro automatické přisávání vzduchu čímž docílíte velké úspory paliva a čistoty spalování. Další předností je vysoce účinný systém oplachu skla zabraňující ulpívat sazím na skle dvířek.

Kamna topí konvenčním způsobem, to znamená že v celé místnosti je teplo šířeno sáláním i přirozenou cirkulací vzduchu. Pro svoji kvalitu a velmi čisté spalování vlastní tato kamna všechny evropské certifikáty. A ještě na závěr u nás tato kamna můžete vidět v provozu a tak posoudit, co je napsáno, že i pravdou jest neboť většinou to tak nebývá zvykem.

zatko-solar-solutionSOLÁRNÍ OHŘEV VODY A PŘITÁPĚNÍ

Pro solární ohřev vody a přitápění Vám nabídneme jedinečné solární sety SOLAR SOLUTION, kde nehrozí žádné přetápění a ůčinnost je výborná.
Vhodný pro čerpání  dotací z fondu Zelená ůsporám.

Akční nabídka setů SOL²  a SOL³ – ZDE

 

MICHAL ZAŤKO

CENTRÁLNÍ VYSAVAČE  – Vaše montážní firma centrálních vysavačů

Centrální vysavače dnes patří do každého rodinného domu a lze instalovat i v bytové zástavbě. Každý, kdo si přeje mít opravdu uklizeno a nepřeje si vířit alergeny běžným vysavačem, tak má možnost si pořídit jednoho tahouna ze severu Husky nebo DuoVac.

Tahouna proto, že svými parametry a kvalitou osloví každého, kdo má rád kvalitu. Obě řady agregátů Vám vážení  nabízí bezkonkurenční  DOŽIVOTNÍ záruku a navíc kvalitní příslušenství  s prodlouženou zárukou.
S těmito výrobky máme více jak 15-ti letou zkušenost a můžu slíbit, že svým výkonem neurazí ani hlavu rodiny v úloze vymítače špínya prachu.
Nové modely můžete spatřit na naší provozovně, kde Vám je rádi předvedeme a poradíme s výběrem.

koupelny-ok-zatko-centralni-vysavace-zdar-nad-sazavou

zatko-vanaMICHAL ZAŤKO

Dávno je pryč doba, kdy jsme se chodili do koupelny jen umýt.

Dnes  tvoří koupelna důležitou část našeho domova, kam chodíme relaxovat – zbavit se stresu a nabrat sil.

A my pro Vás máme sortiment výrobků, které si zaslouží,  aby Vám mohly přinést nový rozměr relaxace a emotivních prožitků.

VANY

Z velmi široké nabídky dnešního trhu vybíráme vany,  které něco vydrží a přinesou Vám užitek zatko-sprchovy-kout-idealstandard-synergyi komfort  a jistotu při každodenní očistě. Vany akrylátové i s masážními systémy nabízíme z produkce firem KOLO nebo IDEAL STANDARD pro svůj vyrovnaný poměr kvality a ceny. Vany Ideal Standard disponují opravdu velmi dobrou kvalitou a s 25-letou zárukou, servis zajišťujeme jako servisní organizace.

Vany smaltované nabízíme z produkce firmy KALDEWEI, které jsou velmi oblíbené na západním trhu a získávají si oblibu i u nás. Jsou velmi stabilní a nabízí několik možných povrchových úprav /například protiskluz/.

Ve všech případech Vám poradíme a odborně namontujeme.

SPRCHOVÉ KOUTY

Získávají stále na větší oblibě. Dnešní nabídka sprchových koutů je opravdu bohatá, ale ne vždy je jednoduché si vybrat, a proto jsme zde, abychom Vám s výběrem pomohli. I ze sprchových vaniček si lze dobře nebo i špatně vybrat. Můžeme Vám nabídnout kouty, které přichází na trh jenom přes montážní firmy a nesou s sebou dobrou kvalitu za dobrou cenu.

zatko-ideal-standardNabízíme zejména sprchové kouty Synergy a Ultra Flat od firmy IDEAL STANDARD . Pro tento region jsme i zároveň servisní a certifikovaná  montážní firma.

Ceník a rozměry sprchových koutů Synergy

KERAMIKA 

Keramika IDEAL STANDARD je právě ta, která nese jména světových designérů a v kvalitě a ceně je vhodná pro každou českou koupelnu. Na prvním místě se firma Ideal Standart stará, aby byla respektována Vaše osobnost a Vaše představa a to je i našim cílem, stejně jako vybudovat co nejlepší vztah mezi výrobcem, montážní firmou a uživatelem. Jako sevisní organizace můžeme garantovat bezproblémový záruční servis, na keramiku firma Ideal Standard nábízí dokonce neomezenou záruční dobu.
Dále se v naší nabídce  můžete blíže seznámit z keramikou KOLO.

ARMATURY

1-zatko-koupelny-oka-zdar-nad-sazavou-baterieNaše nabídka v oblasti kuchyňských a koupelnových baterií je soustředěna na kvalitu, design a co nejvíce uživatelského komfortu .
Rádi Vám pomůžeme i s výběrem armatur  k určitým typům umyvadel, obkladů a ostatního sanitárního zařízení, protože když umožníte těmto hodnotným  zařízením, aby ve Vaší koupelně působily  jako šperky a ne načasované bomby, docílíte uznání a užijete si pohody.
U nás je možné si vybrat z velkého množství termostatických baterií, které poskytují uživatelský komfort, bezpečí  a v neposlední řadě i značnou úsporu finančních prostředků.
Kohoutkové baterie mají  také stále ještě svoje kouzlo a nostalgii a tudíž i místo v našem sortimentu.
Největší výběr ale poskytujeme v oblasti pákových baterií  se sametovým chodem páky. Velké obliby získávají i podomítkové baterie, kde je zvlášť důležité i vybrat kvalitní těleso  které zůstává zazděno a může být zdrojem nepříjemností. Dále Vám můžeme nabídnout  baterie na úrovni inteligentních instalací s digitálním ovládáním.
Důležité … jako autorizovaná servisní organizace,Vám můžeme nabídnout bezkonkurenční službu. Baterie u nás zakoupené a námi namontované mají tu výhodu, že ani po záruční době neplatíte za servisní zásah, ale pouze za vyměněný náhradní díl. Pokud je nutné baterii demontovat, vždy poskytujeme dočasnou náhradu.

Například paní Alena J. zjistí, že ji v kuchyni po 7 letech přestane těsnit baterie, ale nechce se s ní rozloučit, protože ji jinak plně  vyhovuje, zavolá k nám. U nás je každá námi dodaná baterie registrovaná a my ji vyměníme těsnění . Pani Alena J. zaplatí za sadu těsnění 85 ,- Kč. A je to !
Těšíme se na Vaši návštěvu a ještě jedno upozornění  máme pouze šperky.
zatko-tonaxPARNÍ A RELAXAČNÍ KABINY

Sprchové kabiny TONAX – harmonie světel a zvuků

Starodávný rituál parní lázně je dokonalým způsobem jak si odpočinout a zbavit se stresu. Vířivý systém Supreme Wellness instalovaný do sprchových kabin TONAX s funkcí “parní lázeň” Vás zbaví stresu, uvolní napětí a očistí pokožku.

Po parní lázni Vám hydromasáž chladnou vodoupomůže naopak ke zlepšení krevního oběhu a regeneraci těla i duše. TONAX nabízí široký rozsah možností, které vyhoví Vaší každodenní náladě a Vašemu životnímu stylu.

Díky volbě provedení vnitřní boční stěny můžete sprchové kabině dát osobitý vzhled a vhodně tak doplnit vybavení Vaší koupelny. Další funkce vířivého systému Supreme Wellness – chromoterapie – nabízí pestrou duhu možností.

Vznikla ze starobylé orientální léčebné metody a umožňuje využít barev k zajištění Vaší psychofyzické rovnováhy. Každá barva má své specifické vlastnosti a díky praktickému tlačítku si v jakékoli chvíli můžete vybrat požadované zabarvení, které Vám vyhovuje také například i během sprchování.

MICHAL ZAŤKO

Máte-li potřebu zrekonstruovat vaši koupelnu, byt nebo celý dům jsme vám plně k dispozici! Ve velmi krátkém čase jsme schopni zmodernizovat, přebudovat, přestavět nebo vybudovat jakoukoliv koupelnu nebo bytové jádro. Renovace koupelny trvá pouze 4 dny – výměna zařizovacích předmětů a obklad.

Přestavba klasického bytového jádra je hotova za 10 dnů, a to kompletně, včetně vybourání, postavení , obložení , instalace zařizovacích předmětů a elektroinstalace.

Rozpočet na přestavbu klasického jádra – plně funkční za 10 dnů

 • 1. den – vybourání, odvoz a stavba příček z materiálu ytong
 • 2.den – montáž vodovodu a odpadu
 • 3. den – instalace nového el. rozvaděče a elektro rozvodů
 • 4. den – natahování štuků  v koupelně a WC +stropy
 • 5. den – natahování štuků – kuchyň a předsíň
 • 6. den – příprava stěn a podlah pro obklad a usazení zárubní -2ks
 • 7. den – obkládání koupelny
 • 8. den – obkládání WC,  usazení a obložení vany
 • 9. den – dokončení obkladu a zaspárování
 • 10. den – kompletace sanitárních zařízení , elektroinstalace a nasazení dveří 2ks
  ODPOLEDNE   HOTOVO  – můžete se koupat

Pozor – po dobu, kdy u Vás budeme pracovat, můžete,  bydlet v bytě ve Žďáře nad Sázavou, který je připravený pro Vás.
Zařízení,  které Vám namontujeme, má velmi dobrou kvalitu, a je servisované přímo od nás. Proto budete v klidu a pokoji užívat Vaši novou koupelnu po dlouhá léta bez zbytečných oprav. www.koupelnyok.cz

JARO 2010   duben- květen – cenový rozpočet přestavby bytového jádra

 • Demontáž starého jádra a odvoz                                                    5 000,-
 • Vyzdění příček s materiálem                                                           10 000,-
 • Omítky včetně perlinky a štuku                                                        9 000,-
 • Obklad koupelna výš. 2 m  WC 1,4  kuchyň  0,5 m                    13 400,-
 • Ostatní zednické práce včetně zárubní a dveří                            5 600,-
 • Vana smalt Kaldewei 160 kompletní                                                3200,-
 • Baterie vanová páková kompletní se sprchou                              2 200,-
 • WC kombi s neomezenou zárukou na keramiku                           2 750,-
 • Umyvadlo se skříňkou 55 cm odolné proti vodě                          2 905,-
 • Baterie umyvadlová páková s výpustí                                             1 495,-
 • Ostatní instalatérské práce včetně připojení a materiálu         9 150,-
 • Elektroinstalace rozvody včetně rozvaděče                                16 200,-
 • Cena celkem bez DPH                                                                       80 900,-
 • DPH 10%                                                                                                  8 090,-
 • Cena celkem s 10% DPH                                                              88 990,-Kč

Rozpočet ECO sprcha                              Rozpočet ECO 2

Rozpočet KLASIK sprcha                         Rozpočet STANDARD vana

Rozpočet zednický obklad

V naší nabídce jsou i rekonstrukce nebytových prostor i drobnější opravy. Půdní vestavby a sádrokartonářské práce. Pomůžeme Vám i z návrhem řešení Vaší nové koupelny, stačí zadat rozměr, dispozice vodovodu, kanalizace, Vámi požadované zařizovací předměty a představu obkladu a dlažby.

Dále Vám můžeme nabídnout realizaci fasády Vašeho domu včetně zateplení nebo dokonce postavit celý dům.

MICHAL ZAŤKO

KOUPELNY 2010

KOUPELNY 2009

MICHAL ZAŤKO

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA 

aktuální exkluzivní nabídku najdete na

www.koupelnyok.cz