Rainbow page separator

Kurz salsy a zouku Žďár nad Sázavou

V domě kultury ve Žďáře nad Sázavou pro Vás pravidelně připravujeme taneční kursy salsy a zouku.

Jmenuji se Monika Beranová a tancování se věnuji od roku 2008.

Každé pondělí kurzy pro dospělé.

 • 18:00 – 19:00 – kurz kubánské salsy pro dospělé
 • 19:00 – 20:00 – kurz brazilského zouku pro dospělé
 • 20:00 – 0:00 – vedená tančírna standardních a latino tanců

Od března otvírám tančírnu standardních a latino tanců. Tančírna bude vedená a každý týden bude během tančírny otevřená lekce jednotlivých plesových tanců. Vstupné bude 80 Kč s welcome drinkem zdarma. Tančírnu otevřeme od 20:00, v 2 patře, v tanečním sále se zrcadly. Vstup je z levé strany budovy KD, takový ten boční vchod.

Do tančírny i na kurzy vítáme páry, i jednotlivce, ale mužů moc nemáme. Máte-li možnost sebou nějakého muže vzít, bude to lepší. Do tančírny vítáme každého, můžete se přijít učit nebo jen tak si zatančit a zopakovat to, co už umíte. Do kurzů může přijít každý, kdo se chce něco naučit. I úplní začátečníci.

Během tančírny bude otevřená lekce jednoho z tanců, který si vyberete. Zopakujeme znalosti, připomeneme techniku. Pro všechny, kteří si chtějí jen tak zatančit.

Ceny:

 • 1 lekce kubánské salsy – 200 Kč/osoba
 • 4 lekce kubánské salsy – 400 Kč/osoba
 • 1 lekce brazilského zouku – 200 Kč/osoba
 • 4 lekce brazilského zouku – 400 Kč/osoba

Vedená tančírna – vstup 50 kč bez welcome drinku, 100 Kč s welcome drinkem (2 dcl vína a voda s citronem)

Kontakt:

Monika Beranová

Tančíme v DK Žďár nad Sázavou, Dolní 30. 

Email: monika.beranova@gmail.com

Tel.: +420 603 565 155

Facebook

IČ: 70257825
Sídlo: Studentská 1721/50, 591 01 Žďár nad Sázavou

Jak jsem se dostala k zouku?

 • byla to součást mého tanečního rozvoje. Po 3 letech tancování kubánské salsy jsem se rozhodla zkusit i zouk, který se mi líbil od první chvíle, co jsem ho viděla tančit lidi na párty.

Jak jsem se dostala k lektorování?

 • zcela náhodou, přes přátelé tanečníky, kteří mě požádali o zorganizování nějaké víkendové akce. A jelikož jsme přes den neměli moc co dělat, učila jsem je ve volných chvílích zouk. Tak jsem přišla na to, že mám v sobě cosi jako učitelský talent a začala jsem na sobě pracovat. Učení mně velmi baví a motivuje se neustále zlepšovat. Největší radostí na celém učení je to, že to mé studenty baví a že rádi navštěvují mé lekce.

Na co se můžete těšit na mých kurzech?

 • tanec je především o zábavě, takže jsem ráda, když si lidi přijdou na moje kurzy aktivně odpočinout a relaxovat, ale hlavně se musí dobře bavit. Na kurzech se nejen zasmějete, ale také se naučíte kromě základních kroků a figur i techniku vedení a následování. Zdokonalíte svůj pohyb, což se Vám hodí nejen v tanci, ale i v běžném životě.
  Na co dalšího se můžete těšit?
 • pro své studenty pořádám mimo jiné i víkendové intenzivní workshopy, kde mají možnost lépe a podrobněji nastudovat figury či variace, více je procvičit, zdokonalit svůj taneční projev, atd. Snažím se do některých worskopů zařadit i jiné lektory z Prahy. Konkurence se nebojím a vždy je dobré dát lidem možnost výběru. Neustále se zlepšovat se můžete pouze pokud Vám sedne styl, který daný lektor učí.