Rainbow page separator

Legendární kapela Arakain zamíří do Žďáru nad Sázavou!

Pondělí, 9. října 2017

Žďár nad Sázavou / Po velice úspěšném jarním ARAKAIN XXXV DOUBLE TOUR budou oslavy 35. výročí kapely pokračovat i na podzim! Na základě četných přání fanoušků bylo přidáno ještě několik jedinečných koncertů po celé ČR. Jedním z těchto míst je poprvé za celou éru kapely také Žďár nad Sázavou v termínu 14. října 2017. Během tohoto večera zazní největší hity skupiny z období celé její historie a jako hosté se představí kapely Menhir a Anacreon.

Skupina Arakain byla založena roku 1982 jako amatérský rockový soubor, jehož zakládajícími členy byli zpěvák Aleš Brichta, kytarista Jiří Urban a bubeník Miroslav Nedvěd. Už od svého vzniku pevně zastávala linii razantní heavymetalové přímočaré muziky s převážně vlastní tvorbou, která od počátku zaujala velký počet fanoušků.

Vstupenky můžete zakoupit v pokladně Domu kultury, nebo elektronicky na www.ticketportal.cz. Sál bude otevřen v 19 hodin a start ve 20 hodin. Celá kapela se na vás bude těšit a podá zcela jistě ten nejlepší možný výkon! Vstupenky jsou stále v předprodeji.

Událost na facebooku