Rainbow page separator

Město po šesti letech pořádá konkurz na ředitele knihovny

Neděle, 11. září 2022

Žďár nad Sázavou / Do 7. října se mohou hlásit zájemci do výběrového řízení na ředitele Knihovny Matěje Josefa Sychry, příspěvkové organizace města. Konkurs se opakuje po šesti letech, takže přihlásit se může i stávající ředitel, pokud má zájem obhájit svoje místo.
Uchazeči o zmíněný post nabízený na dobu neurčitou se šestiletým rekonkurzem musejí být občany České republiky, disponovat vysokoškolským vzděláním, minimálně sedmiletou praxí v oboru a současně nejméně tříletou praxí vedení týmu. K tomu je mimo strukturovaného životopisu třeba doložit ověřenou kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z trestního rejstříku a případné reference. Nezbytný je taktéž vypracovaný projekt strategického řízení příspěvkové organizace na dalších šest let.
Výběrové řízení na ředitele knihovny s předpokládaným nástupem v lednu či únoru příštího roku je naplánované jako vícekolové, přičemž první kolo se s největší pravděpodobností uskuteční 10. a druhé 25. října. Uchazeči budou pozváni a o dalším průběhu konkurzu poté informováni.