Rainbow page separator

Na sraz fiatů návštěvníky přepraví historický autobus

Pondělí, 30. Květen 2016

Sraz historických italských vozidel

Svratka / Na již tradiční setkání majitelů italských historických automobilů International meeting Svratka 2016 se mohou těšit jeho příznivci ve Svratce. Příjezd a prezentace účastníků srazu se uskuteční v sobotu 11. června v době od 8 do 11.30 hodin na náměstí 9. května, vozidla se poté přesunou do areálu hotelu Svratka, kde si zájemci mohou všechny veterány prohlédnout, a to až do 16.30 hodin.
Součástí srazu se stane také ukázka výjezdové techniky integrovaného záchranného systému, soutěže o nejlepší dobový převlek a elegance zúčastněných automobilistů, losování výherců z účastníků anket, retro módní přehlídka na téma Jak šel čas a výroba automobilky Fiat, besedy, promítání a řada dalších aktivit.
Spojení mezi náměstím 9. května a areálem hotelu zdarma zajistí historický autobus Karosa ŠM, jízdenky budou slosovatelné.
Obnovený sraz majitelů italských vozidel se ve Svratce po pětačtyřiceti letech uskutečnil v roce 2013, od té doby tradice pokračuje. Setkání se účastní také řada automobilistů, kteří byli aktéry první akce International meeting Svratka 1968.