Rainbow page separator

Národní cirkus Jo – Joo vystoupí ve Žďáře

Čtvrtek, 17. října 2019

Žďár nad Sázavou / První český Národní cirkus Jo – Joo navštíví Žďár nad Sázavou. V programu diváci shlédnou představení, které je tematicky zaměřené s bohatou scénickou výpravou.

Tato cirkusová show nese název Stroj času 2 a je určené pro celou rodinu. Celým programem návštěvníky provede pán stroje času, který diváky přenese zpět v čase a důkladně jim představí jednotlivá představení.

Diváci zde uvidí řadu domestikovaných, ale také mnoho exotických zvířat. Jmenujme například papoušky Ara, mini pony, tygry sibiřské a také pumy americké, jejichž 3 měsíční mládě můžete vidět v cirkusové Zoo.

Z akrobatických vystoupení nebude chybět ani vzdušná akrobacie na šálách, chození po laně a mnoho dalšího. Bavit vás bude určitě kouzelné představení v podobě rychlopřevléků (Quick-change), ale také výpravná show, kterou vás provede fakír.

To a mnoho dalšího můžete vidět od 17.10. do 20. 10. na žďárském Doležalově nám. na hřišti za TJ Sokol, pod šapitó Prvního českého Národního cirkusu Jo -Joo, který vám tuto cirkusovou show předvede ve čtvrtek a v pátek od 17 hodin, v sobotu od 14 hodin a v neděli od 11 hodin.

Bližší informace ohledně turné a programu naleznete na webových stránkách www.narodnicirkus.cz

Určitě se máte na co těšit!