Žďár nad Sázavou, obchod, obuv, Halouzka, dětská obuv, dámská obuv, pánská obuv
Rainbow page separator

OBUV HALOUZKA – dětská, dámská a pánská obuv

  www.obuvhalouzka.cz   www.obchod-boty.cz

OBUV HALOUZKA – Žďár nad Sázavou – Nové Město na Moravě – Měřín       

Je rodinná síť maloobchodních prodejen zabývající se prodejem textilní a kožené galanterie, pánské, dámské i dětské obuvi.

Naše motto zní:

Vaše spokojenost, náš cíl.

Tímto mottem se řídíme a proto nabízíme zboží nejvyšší kvality za nejnižší ceny.

Značková obuv “Rieker” – pohodlná obuv Antistres. Firma Rieker si vyvíjí podešve vlastní konstrukce pro zajištění vysoké flexibility a pohodlnosti jejich obuvi.

Značkové obuv “Tamaris” firmy Wortmann. Obuv určující módní trendy.

obuv-halouzka-banner-novinky-tamaris-2013

obuv-halouzka-banner-novinky-tozzi-2013

obuv-halouzka-banner-novinky-rock

obuv-halouzka-banner-novinky-rieker-2013

OBUV HALOUZKA

Žďár nad Sázavou – Chelčického ul. – NÁDRAŽÍ

Tel.: +420 565 651 017

Žďár nad Sázavou – Horní ul. – OC CONVENT

Tel.: +420 566 651 018

Nové Město na Moravě

Tel.: +420 566 617 108

Měřín

Tel.: +420 566 544 049

E-mail: info@obuvhalouzka.cz

Web: www.obuvhalouzka.cz

E-shop: www.obchod-boty.cz

Ve všech našich prodejnách přijímáme platební karty Diners Club, JCB, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, VISA, VISA Electron a American Expres.

Otevírací doba:

po – pá 08:00 – 18:00

so           08:00 – 12:00

OBUV HALOUZKA – Žďár nad Sázavou – Nové Město na Moravě – Měřín

logo-obchod-boty-obuv-halouzka-eshop

Nový internetový obchod s obuví.

Žďárská firma OBUV Halouzka, s.r.o. v těchto dnech spustila internetový obchod s obuví na adrese www.obchod-boty.cz .
Na stránkách internetového obchodu je prezentována převážná část nabídky zboží této žďárské firmy přehledně rozdělená do skupin obuvi dámské, pánské a dětské a dále do nabídky doplňkových sortimentů. Všechno zboží zde prezentované je skladem a stav nabídky se průběžně aktualizuje o odprodané i nově naskladněné položky.
Firma nabízí pro stálé zákazníky a další spoluobčany ze Žďáru nad Sázavou a okolí možnost v pohodlí domova si v klidu prohlédnout nabídku zboží. Zákazník má možnost vybrat si obuv s pomocí nástrojů na výběr obuvi podle značky, podle barvy, podle velikosti a případně i podle rozsahu ceny, která je pro zákazníka přijatelná. Pokud si zákazník navolí např. výběr značky Rieker, vybere velikost např. 40, obchod mu na obrazovce nabídne všechny vzory značky Rieker ve velikosti 40.

Tímto způsobem se zákazníkovi nabídne i obuv, kterou by v široké nabídce v regálech obchodů mohl přehlédnout a výběr vhodné obuvi se stává efektivnější, přehlednější a pohodlnější.

Když si zákazník myší vybere obuv, která se mu líbí, po kliknutí se mu otevře okno s detailním popisem obuvi, s galerií obrázků, které lze zvětšit a detailně si obuv prohlédnout ze všech stran. Jsou zde popsány použité materiály, šířka kopyta, výška podpatku a stručný popis vlastností, které nejsou zřejmé z obrázků. Ve spodní části okna se ještě mohou nabídnout související položky k vybranému vzoru obuvi.

Pro nákup obuvi je nutné si zapsat sedmimístné číslo KATALOG a toto prodejně sdělit spolu s požadovanou velikostí.
Vidíme v tom další posun ve zlepšení služeb obyvatelům Žďáru nad Sázavou a okolí a zákazníkům této firmy. Určitě stojí za to, tuto nabídku vyzkoušet.

obuv-halouzka-obr1Obuv Halouzka

Návod na ošetřování jednotlivých druhů obuvi:

Hladké usně:
Zbavit nečistot vhodným kartáčkem, měkkým hadříkem případně vlhkou houbou.Suchou useň ošetřit krémem. Vyvarujte se rozmáčení, poškozuje vzhled povrchové úpravy a deformuje ji. Pokud dojde k promáčení obuvi dbejte na její včasné očištění, vysušení a nakrémování krémem určeným pro příslušný druh usně a typ její povrchové úpravy. Neperte v pračce!

Vlasové usně:
Velury a nubuky – znečištění odstranit gumovým kartáčem, kartáčovat bez vydírání vlasu! Na ošetření jsou vhodné impregnační přípravky ve sprejích. Vlasová useň se nikdy nekrémuje. Neperte v pračce.

Lakové usně:
Nečistoty odstranit měkkým textilem za sucha nebo mokra. Po vysušení navlhčit olejem na obuv a potom vyleštit suchým flanelovým hadříkem. Povrch je choulostivý na chemické vlivy, rozmáčení a mráz. Neperte v pračce.

Provrstvená useň:
viz lakové usně. Při zanedbání předepsané péče může dojít k odlepování lícové vrstvy z usně.

Plastové materiály:
Nečistoty se snadno čistí vodou s přídavkem saponátu a po opláchnutí se vytře hadříkem. Vyhýbejte se náhlým změnám teploty.

Pryžové materiály:
Umýt a nechat volně oschnout.Pro konzervaci a renovaci používat speciální přípravky na bázi glycerínu, např. REGUM (k dostání v drogerii).

Textilní materiály:
Čistit kartáčováním, podle druhu textilu a povahy znečištění také vytíráním za vlhka, mastné skvrny čističem skvrn na textil. Neperte v pračce! Nebělit!

Vady vzniklé nedodržením všech uvedených zásad nemohou být předmětem reklamace.

Obuv při ošetřování kontrolujte, případná poškození nechte co nejdříve opravit. Pokud je poškození ještě malého rozsahu, téměř vždy se dá odstranit opravou. Pokud obuv s vadou budete dále používat, budete obuv dále poškozovat. Takový postup je pak podle zákona považován za nesprávné užívání věci a nárok na záruku zanikne. Věc poškozenou v důsledku nesprávného užívání nelze reklamovat.