penzion, ubytování, volné pokoje
Rainbow page separator

PENZION VYSOČINA

www.penzionvysocina.cz

penzion vysocina skrdlovice ubytovani zdar nad sazavou7Uprostřed České republiky, v překrásné přírodě Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, v klidné a malebné vesničce Škrdlovice, se nachází Penzion Vysočina. Ubytujeme Vás v útulných pokojích které ocení nejen rodiny s dětmi, ale i sportovně zaměření hosté nebo ti, kteří hledají ubytování i se svým čtyřnohým kamarádem. Rozšíření nabídky se týká především welness služeb, služeb pro volný čas, velkou změnou je i kompletní vyloučení kuřáckých prostor – místo nich Vás rádi přivítáme v nekuřácké pivnici a novém zábavném dětském koutku.penzion vysocina skrdlovice ubytovani zdar nad sazavou4

Provoz v novém stylu byl zahájen silvestrovskými pobyty .

Případné dotazy Vám rádi zodpovíme na

info@penzionvysocina.cz

nebo na tel. 606 132 927Vesnička Škrdlovice je vzdálena pouhých 6 km od Žďáru nad Sázavou a jen 600m od VELKÉHO DÁŘKA (206 ha) Mapa ČRzvaného též „Moře Vysočiny“. V okolí penzionu najdete krásnou přírodu ,louky, lesy a rybníky Českomoravské vysočiny.

penzion vysocina skrdlovice ubytovani zdar nad sazavou9Právě proto skvělou polohu je penzion velmi vhodný pro rekreaci, turistiku, cykloturistiku i zimní sporty, rybaření, houbaření, welness pobyty, ale také pro školní výlety, lyžařské pobyty a školy v přírodě.Pro děti je v letních měsících v zahradě připraven bazén.
Ubytování s domácími mazlíčky povoleno.


penzion vysocina skrdlovice ubytovani zdar nad sazavou5Poskytujeme prvotřídní služby pro rodiny s dětmi (rodinné pobyty), skupiny přátel a známých, pro firemní akce – školení, konference (konferenční balíčky), recepce a oslavy všeho druhu.
Penzion nabízí svým hostům nekuřáckou pivnici, restauraci v selském stylu s dětským koutkem plným hraček, velký salonek s možností propojení s nekuřáckou jídelnou a letní terasu s možností grilování.


Máme pro Vás připraven pobyt plný pohody, odpočinku a relaxace. Pro aktivní zajistíme skipasy do SKI SNOW PARKU v Novém Městě na Moravě, nebo rádi doporučíme výlety do okolí. Pro firemní akce připravíme program „na míru“ včetně organizačního servisu a technického zajištění.

PENZION VYSOČINA – Petra Daňková

Škrdlovice 194

591 01 Žďár nad Sázavou

Mobil. +420 606 132 927

Tel. +420 566 659 175

 

E-mail: info@penzionvysocina.cz

Web: www.penzionvysocina.cz

PENZION VYSOČINA