Rainbow page separator

Policie žádá veřejnost o spolupráci, chce ztotožnit dva muže

Neděle, 3. Březen 2019

Nové Město na Moravě / Se žádostí o spolupráci při prověřování případu krádeže finanční hotovosti z domu, ke kterému došlo na začátku února v Novém Městě, se na veřejnost obracejí novoměstští policisté. Potřebují zjistit totožnost dvou mužů z videozáznamu a fotografií, kteří by v rámci prověřování mohli poskytnout důležité informace.
„Ke krádeži došlo v sobotu 2. února na Komenského náměstí. Během pouhých deseti minut stihl neznámý pachatel, který vnikl kolem půl dvanácté dopoledne do rodinného domku, odcizit finanční hotovost uloženou na různých místech v domě. Majitel tak přišel o částku kolem třinácti tisíc korun. Policisté na místě provedli ohledání a důkladné šetření za účelem zjištění osob, které se v době spáchání činu pohybovaly v blízkosti. V rámci shromažďování informací a poznatků zajistili také kamerové záznamy z okolí, které vyhodnotili,“ upřesnila policejní mluvčí Stanislava Miláčková.

Doplnila, že policisté žádají muže na kamerovém záznamu nebo občany, kteří jednoho či oba muže znají nebo mají informace o tom, kde se v současné době nacházejí či pohybují, aby se přihlásili na tísňové lince 158. Přihlásit se podle slov mluvčí mohou také další lidé, kteří by mohli poskytnout jakékoli jiné informace směřující k objasnění případu.