Rainbow page separator

PR: Jak za pár set korun ušetřit desetitisíce? Pomocí správného cestovního pojištění

Pondělí, 30. Červenec 2018

Když vybíráme náš vytoužený zájezd, většinou to poslední, na co přitom chceme myslet, je, že bychom na něj nakonec nemuseli odjet. Když však osud přece jen zasáhne v nesprávnou chvíli a je jasné, že dovolená v plánovaném (a zaplaceném) termínu nepřipadá v úvahu, pochopitelně chceme dostat nazpět co nejvíc. Každá pojišťovna si totiž klade své vlastní podmínky a velká část z nich uznává storno, pouze pokud bylo pojištění sjednáno ještě v den sepsání cestovní smlouvy. Nepatrné detaily tak mohou rozhodnout o ztrátě desítek tisíc korun, které jsme za zájezd zaplatili. Jenže jak by mohl běžný člověk vědět o všech podobných právních kličkách a výjimkách, aby se takové ztrátě vyhnul? Proto na ně vždy Vás, naše klienty, upozorňujeme a pomáháme Vám s výběrem správného pojištění tak, aby Vás podobné záležitosti nemusely vůbec trápit. (Místo starostí s pojištěním se tak můžete zaměřit třeba na starosti s tím, co si vzít na sebe.)

Jak zásadní byl výběr našeho pojištění poznáme i ve chvíli, kdy nás po odcestování na dovolenou skolí jakákoliv nemoc a potřebujeme ošetření. Od toho okamžiku nás začne zajímat do té doby relativně nenápadná položka: limit pojistného plnění. Pokud by byl náhodou potřeba složitější (a dražší) lékařský zákrok v místě našeho pobytu, po překročení tohoto limitu bychom si jej museli hradit sami. I když takovou situaci asi nikdo z nás neočekává, je lepší být připraven na vše, proto je součástí našeho speciálního balíčku od Allianz pojištění léčebných výloh bez limitu. Toto pojištění navíc ve většině případů vychází levněji než běžné pojištění u CK (které ovšem nabízíme také pro případ, že by někdo zatoužil mít vše součástí jednoho balíčku). Díky tomu tedy můžete ušetřit hned dvakrát – nejdříve při nákupu pojištění, a v případě, že by snad něco nevyšlo, ještě daleko více.

Pojištění nám zkrátka může prokázat neocenitelné služby i tam, kde bychom to na první pohled nemuseli čekat. Ať už se Vám na Vašich cestách přihodí cokoliv, pojištění odpovědnosti za škodu jako další samozřejmá součást našeho balíčku Vám zajistí, že na cestování budete vzpomínat vždy jen příjemně.
Chcete-li ušetřit, ať už na pojištění či samotném zájezdu, zastavte se za námi do naší kanceláře:
CA Vysočina Tour
Nádražní 427/10, Žďár nad Sázavou

Nabízíme mnoho druhů pojištění, od kompletního balíčku pro cesty po světě až po samostatné storno pojištění, vhodné především pro cesty v našich končinách.

Navíc Vám můžeme garantovat nízkou cenu zájezdů: přímo u samotné cestovní kanceláře nikdy nekoupíte stejný zájezd levněji než přes nás!