Rainbow page separator

PR: Laser game místo počítačů

Čtvrtek, 26. Listopad 2015

Matrixx Laser Arena

Také vídáte stále častěji vaše děti u počítačů, tabletů a chytrých telefonů, jak si hrají počítačové hry? Počítače se staly běžnou součástí našich životů a zcela bez debat nám šetří spoustu práce. Na druhou stranu, tak jako všechno na světě, mají i počítače své nevýhody. Trávíme u nich velkou část dne a stáváme se na nich více či méně závislými. A to jak děti, tak rodiče. Cesta, jak z toho ven, není zakazování používání počítače jako takového, ani žít v utopii, že neexistují, ale spíše se pokusit nahradit zábavu na počítačích nějakou vhodnou netradiční zábavou. A to je právě úkol pro všechny rodiče dnešních dětí. Laser game je jedna z možností, kterou můžete využít za jakéhokoliv počasí.

V současném světě počítačů a počítačových her dává laser game jinou dimenzi. Vaše dítě se ocitne ve své hře s nekonečnou municí a nekonečným množstvím životů a pokusí se udělat to, co běžně zažívá pouze jako divák v počítačové hře. Po 15 minutách adrenalinového pohybu je krásně udýchané a má spoustu zážitků. Konečně vaše dítě nesedí jenom doma, ale hraje hry naživo se svými kamarády, aniž by jeden seděl u sebe doma a druhý taky a hlavně si mohou sdílet zážitky přímo spolu bez všech „Fejsbuků“ a podobných vymožeností. Můžete se dokonce ke svým dětem připojit a udělat si zajímavý rodinný výlet. Určitě to je činnost, která spojí dohromady všechny věkové kategorie. Nejednou se laser game zúčastnila rodina napříč všemi generacemi a rozhodně mají na co vzpomínat.

Nejenom děti občas potřebují nějakou nevšední zábavu. Až vyzkoušíte laser game, zjistíte, že to je báječný způsob, jak na chvíli zapomenout na každodenní starosti a pobavit se s rodinou, s přáteli nebo s kolegy z práce. Dokonce můžete zakoupit dárkový poukaz a obdarovat vašeho teenagera, manžela nebo třeba kolegu vhodným dárkem, který udělá zcela jistě radost a každý ho ocení.

Více informací na stránkách www.matrixx.cz, kde se můžete zarezervovat online.