Rainbow page separator

PR: Tokoz – zkuste to u nás, máme co nabídnout

Pátek, 9. Srpen 2019

Žďár nad Sázavou / Věděli jste, že firma TOKOZ a.s. je se svojí téměř stoletou historií nejstarším a tím pádem i nejstabilnějším zaměstnavatelem ve Žďáru nad Sázavou? Rozlehlý areál s příjemným výhledem na Zelenou horu na jedné straně a Pilskou nádrž na straně druhé nabízí uplatnění v rozmanitém technologickém prostředí, od výrobních pozic až po vysoce odborné technické pozice.

Pilířem naší výroby jsou slévárny hliníku a zinku. Zde nabízíme možnost práce na nových lisech Colosio 750, 250, Frech DAK 580, 450, 200, 125 a příležitost proniknout do specifického procesu vysokotlakého lití. Na slévárnách se pracuje v třísměnném nebo nepřetržitém provozu. Pro zaučení jsou k dispozici zkušení mistři, technici a seřizovači.

Přímo u Pilské nádrže se nachází moderní hala nástrojárny. Naše nástrojárna se specializuje na konstrukci, výrobu a údržbu složitých postupových lisovacích nástrojů pro lisování plechu a forem pro tlakové lití Al a Zn. Aktuálně přijmeme nástrojaře pro výrobu forem, údržbu nástrojů a CNC frézaře. Nabízíme práci ve dvousměnném režimu, ale lze se domluvit i na jedné směně, včetně možnosti práce pouze na noční.  Kolektiv tvoří ostřílení nástrojaři i nováčci, kteří do tohoto řemesla teprve pronikají.

Pokud máte zkušenosti s prací ve skladu, umíte jezdit s vysokozdvižným vozíkem a nezaleknete se práce se čtečkou čárových kódů, přivítáme vás u nás na pozici skladníka nákupu nebo skladníka expedice. Výhodou práce ve skladu nákupu je jednosměnný provoz (pouze ranní směna).

Do oddělení nákupu přijmeme technického specialistu. Jedná se o jednu z klíčových  pozic ve firmě se zajímavou pracovní náplní, kterou představuje výběr dodavatelů především ocelí a slitin, účast v projektech nových výrob, vyhledávání a zadávání kooperací, řízení dodavatelů, včetně komunikace v  cizím jazyce. Tato práce se neobejde bez znalosti strojírenství a schopnosti čtení ve výkresové dokumentaci. Výhodou je i znalost výše uvedených materiálů. Praxe v nákupu není podmínkou, jedná se o příležitost například pro technology, kteří by se tímto směrem chtěli posunout. Při zapracování vám bude k ruce nevelký kolektiv zkušených dlouhodobě stabilních odborníků.

Když se řekne TOKOZ a.s., téměř každý si vybaví výrobce zámků a dalších zabezpečovacích produktů. Specializujeme se však i na poměrně složitou a komplexní zakázkovou výrobu, včetně výrobků pro automobilový průmysl. Našim zákazníkům se věnují aktuálně dva protřelí obchodníci, kteří mezi sebe hledají třetího parťáka. Uvítáme praxi v zakázkovém obchodu a strojírenství, ale umíme dát příležitost i mladému nadšenci, který zvládne vést jednání v anglickém jazyce a rád by se v oblasti obchodu rozvíjel.

Pokud vás láká pracovat v tradiční české strojírenské firmě s rodinnou atmosférou, která se nebojí investic do nových technologií, vybavení a „know how“, podívejte se na naše webové stránky www.tokoz.cz nebo nás navštivte, po domluvě vás rádi provedeme a rádi zodpovíme vaše dotazy. Kontaktovat nás můžete i na telefonních číslech 566 802 612, 566 802 616. Těšíme se na vás.