Rainbow page separator

PRACOVNA ŽENY S.R.O.

Pracovna Žďár | Ženy s.r.o.

www.zenysro.cz

Pracovna Žďár | Ženy s.r.o.Nové otevřená Pracovna ŽENY s.r.o. je tu pro Vás!

ŽENY s.r.o. jsem sledovala již dlouhou dobu. Myšlenka založit Pracovnu v našem okolí mě napadla a hned několikrát, ale vždy přišla nějaká situace, která mi to nedovolila. A nemohu ani napsat „bohužel“nedovolila, protože věřím v dokonalé načasování všeho v našem životě. Ta poslední okolnost, která mi to nedovolila byla 24 hodinová péče o mého milovaného dědečka.

Pracovna Žďár | Ženy s.r.o.Ten ale letos na jaře odešel na druhý břeh a mně opět do cesty začaly vbíhat ŽENY s.r.o., které se staly mojí velkou inspirací.

Rozhodnutí, za podpory kamarádky Aleny, přišlo okamžitě. Prostor pro Pracovnu se zjevil přímo rychlostí blesku a nyní ji připravuji dle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

O interiér se postarala firma mého muže CZ LIPA – www.czlipa.cz – a nejen o to. Bez jeho pomoci bych to jednoduše nezvládla.
A to opět dokazuje, jak jsou muži v našem životě důležití a potřební.

Pracovna Žďár | Ženy s.r.o.A nyní se již těším na Vaše návštěvy a věřím, že se budeme vzájemně inspirovat a motivovat. Budu se snažit pro Vás připravovat ty nejzajímavější akce – přednášky, workshopy a kurzy, které nás všechny posunou zase o kousek dál jak v osobním, tak i profesním životě. Pracovnu si také můžete pronajmout pro vlastní akci nebo jen pro práci na pc nebo s klientem.

zeny-sro-zdar-nad-sazavou-pracovna-cenikInformovat Vás budu na facebookovém profilu nebo stránkách Pracovny ŽENY s.r.o. Žďár nad Sázavou. Ráda Vám poskytnu informace i na čísle 604 271 279 nebo e-mailem: pracovna.zdar@zenysro.cz.

www.zenysro.cz
www.zenaasvet.diskutuje.cz
Pracovnu najdete v budově Administrativního centra Florián (bývalá Národní fronta) na ulici Komenského 1190/1 ve Žďáře nad Sázavou.
Těší se na Vás Hana Sádovská

KALENDÁŘ AKCÍ

SOUTĚŽ
Vyhrajte poukázku na ruční lymfatickou masáž pro ženy

Pracovna nabízí i možnost coworkingu nebo pronájmu pro vlastní akci dle přiloženého ceníku.

Kontakt:

Pracovna Žďár

Hana Sádovská

Komenského 1190/1

591 01 Žďár nad Sázavou

Tel.: +420 604 271 279

Email: pracovna.zdar@zenysro.cz

Web: www.zenysro.cz