Rainbow page separator

Řidička narazila do kola traktoru, který ji míjel v protisměru

Neděle, 1. listopadu 2020

Poděšín / S lehkým zraněním skončila nemocnici řidička osobního auta značky Honda, která ve středu 28. října krátce po sedmnácté hodině na silnici III/35210 mezi Skrýšovem a Poděšínem nabourala do protijedoucího traktoru.
„Při jízdě v táhlém klesání v přehledném a přímém úseku nejela při pravém okraji komunikace. Při míjení se s protijedoucím traktorem narazila levou přední částí svého automobilu do levé přední pneumatiky protijedoucího traktoru. Osobní vozidlo bylo po střetu odmrštěno do pravého silničního příkopu. Při nehodě řidička utrpěla lehké zranění a byla z místa převezena vozidlem zdravotnické záchranné služby do nemocnice v Jihlavě,“ informovala policejní mluvčí Jana Kroutilová.
Policisté u obou účastníků nehody provedli dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu – s negativním výsledkem. Při kolizi vznikla hmotná škoda ve výši přibližně šedesát tisíc korun. „Další okolnosti nehody jsou předmětem šetření, které vedou policisté ze žďárského dopravního inspektorátu,“ doplnila policejní mluvčí.