Rainbow page separator

so 3.10. – ne 4.10.2009 Novoměstská andulka

Pátek, 25. Září 2009

Nové Město na Moravě – Areál Zákl. organizace Čes. svazu chovatelů u nádraží ČD

andulka-vlnkovana-1

 

 

 

3. – 4. října 2009 NOVOMĚSTSKÁ ANDULKA

 

Sobota od 08:00 – 17:00

Neděle od 08:00 – 16:00

 

Výstava bude svým rozsahem i zastoupením vystavovaných exponátů zdaleka největší akcí svého druhu v našem regionu. Celý víkend bude k vidění velké množství exotických ptáků, především australských papoušků. Zastoupeni budou i ptáci původem z Afriky a Jižní Ameriky.

 

andulka-vlnkovana-2Letošní úspěšné odchovy chovatelů z Nového Města a okolí se představí ve více jak 50-ti voliérách. Konkrétně: několik nádherných barevných mutací rosel pestrých, papoušků zpěvavých, penantů, dále alexandři, papoušci nádherní, kakariky, agapornisové a další druhy. Z drobných exotů to budou zebřičky, chůvičky, pásovníci, amady goulidové aj. Většina ptáků bude prodejných.

 

Výstavu obohatí expozice klubu barevných kanárů. Tito chovatelé předvedou v bodovacích klecích špičkové kanáry různých barevných variet.

amanda-gou

Na výstavě bude možné zakoupit i kvalitní krmiva pro Vaše domácí mazlíky. Mimo jiné proběhne prezentace krmiv pro exoty firmy „KASPRO“, dovozce p. Zbyněk Laube.

 

Děti jistě ocení prodej morčátek, pískomilů, zakrslých králíčků, hrdliček a mladých andulek na ochočení.

 

Jako tradičně si pro Vás novoměstští chovatelé připravili příjemné prostředí a dobré občerstvení, a těší se na Vaši návštěvu.