Rainbow page separator

Tradiční podzimní benefice letos cílí na mezigenerační vztahy

Neděle, 20. Říjen 2019

Nové Město na Moravě / Osmý ročník podzimní benefiční akce novoměstské společnosti Portimo s názvem Na jedné lodi, tentokrát s podtitulem Známe se?, která je letos tematicky zaměřená na mezigenerační vztahy, se uskuteční 25. října v tamním kulturním domě.
„Divadelní představení Máma říkala, že bych neměla od Komorní činohry Praha nám umožní nahlédnout na to, jak nás formuje výchova a rodiče, jak se dcery podobají matkám, ač tisíckrát nechtějí. V předprodeji stojí vstupenka na představení 250 korun, anebo 300 korun na místě, a zakoupit ji můžete v informačním centru v Novém Městě, v turistickém informačním centru v Bystřici nad Pernštejnem nebo ve žďárském informačním centru. Lístky v předprodeji lze pořídit i u nás v Portimu,“ informoval ředitel Portima Tomáš Pospíšil o divadle, kterým akce vyvrcholí.
Ještě předtím se však zájemci mohou již od rána zúčastnit pestrého programu, který bude v kulturním domě připraven. „Beseda pro školy i veřejnost s názvem Ostražitý v každém věku má za cíl poukázat a seznámit se s riziky v mediálním světě a je zdarma. Opět nebude chybět kafárna, hračkoviště či tvořivá dílna, kde si lidé mohou vytvořit vlastní rodinný erb,“ přiblížil ředitel některé části programu akce, jejíž výtěžek již tradičně poputuje na podporu sociálních služeb společnosti.