Rainbow page separator

V Polničce plánují sportoviště, lidé mohou hlasovat v anketě

Pondělí, 9. Prosinec 2019

Polnička / V anketě týkající se možnosti vybudování venkovního volnočasového areálu, kde si pod širým nebem zacvičí všechny generace, mohou aktuálně hlasovat obyvatelé Polničky na webu obce.
Vedení Polničky víceúčelové sportoviště s dopravním hřištěm plánuje vybudovat s podporou dotace, k tomuto účelu byl vybrán parčík pod hrází Stříbrného rybníka, jenž se nachází za fotbalovým hřištěm a jeho součástí je i hasičské cvičiště. Tam by měla vzniknout zpevněná plocha pro požární útok s odvodněním, což poslouží ke zvyšování zdatnosti hasičů a výchově hasičské mládeže.
Stromy v parčíku mají zajistit potřebný stín a navržené prvky jeho prostor oživit a využít tak, aby si v místě lidé mohli zasportovat, zastavit se a odpočinout si. Počítáno je s různými prolézačkami, skluzavkami, houpačkami a pískovištěm pro děti, ale i s tělocvičnými prvky pro dospělé či seniory, relaxačními místy, venkovním stolním tenisem a workoutovými sestavami, na nichž mohou posilovat třeba fotbalisté, hasiči i další zájemci z řad sportovců či sportovně zdatné veřejnosti.