Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality, poliklinika
Rainbow page separator

Vedení žďárské polikliniky chce město najít do února

Úterý, 15. listopadu 2011

Poliklinika Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou/ Obsadit funkci ředitele nebo ředitelky polikliniky ve Žďáře nad Sázavou chce nyní vedení okresního města. „Městští radní se shodli na vyhlášení výběrového řízení,“ vyjádřila se nedávno k výsledkům posledního zasedání rady Dagmar Zvěřinová, žďárská starostka a senátorka. Přihlášky podle ní mohou zájemci zasílat až do 31. prosince letošního roku, a to na adresu: Městský úřad Žďár nad Sázavou – Sekretariát starostky, ulice Žižkova 227/1,
591 31 Žďár nad Sázavou. Městští radní by rádi vedení zdravotnického zařízení, které je příspěvkovou organizací města, nalezli během ledna. Od 1. února příštího roku již totiž předpokládají nástup nového ředitele nebo ředitelky do funkce. Kompletní požadavky na zájemce o tuto práci jsou zveřejněny na webových stránkách města www.zdarns.cz. Kromě jiného je vyžadováno vysokoškolské vzdělání, řidičský průkaz skupiny B nebo počítačová zdatnost. Výhodou je také minimálně sedmiletá praxe či manažerské schopnosti.
V současné době je řízením žďárské polikliniky pověřena Marcela Sobotková, ekonomka tohoto zdravotnického zařízení. Ta ve funkci prozatím vystřídala dlouholetého ředitele Slavomíra Pipu, který vedoucí pozici v říjnu letošního roku opustil na vlastní žádost.