Rainbow page separator

WELLNESS PENZION HORÁCKO

WELLNESS PENZION HORÁCKO - TŘI STUDNĚ, VYSOČINA

www.horacko-penzion.cz

WELLNESS PENZION HORÁCKO - TŘI STUDNĚ, VYSOČINA

Moderně zrekonstruovaný wellness penzion se nachází v malebné obci Tři Studně. Vizí penzionu je od počátku nabídnout hostům a návštěvníkům příjemné a klidné ubytování v nově zařízených pokojích, dopřát odpočinek tělu a mysli po těžkém pracovním dni v moderním wellness, kde hosté zapomenou na starosti běžného života a za poslechu klidné hudby si odpočinou a získají energii pro další dny. Ve stylovém Lounge baru s letní terasou a výhledem do přírody dopřát všem návštěvníkům klidný večer u zapáleného krbu a lahve dobrého českého vína a nabídnout moderní gastronomii z nabídky sezonních specialit a ochutnat ledové drinky z našeho cocktail baru.

WELLNESS PENZION HORÁCKO - TŘI STUDNĚ, VYSOČINAUbytování

Penzion nabízí 14 pokojů o kapacitě 2-5 lůžek a prezidentské apartmá o kapacitě až 5 lůžek. Veškeré pokoje jsou moderně zrekonstruované, perfektně čisté a udržované, pro klidný spánek jsou vybaveny blackouty které vytvoří dokonalé přítmí aby Vás nic nerušilo během spánku, většina pokojů má vlastní balkon, všechny pak vlastní koupelnu, satelitní TV a pokrytí veřejnou WiFi. Ubytovaní hosté mají k dispozici rautové snídaně s bohatou nabídkou studených i teplých pokrmů.

WELLNESS PENZION HORÁCKO - TŘI STUDNĚ, VYSOČINALounge Bar

Stylový a útulný Lounge bar nabízí klidné posezení u krbu, k baru náleží vyvýšená letní terasa s výhledem na okolní přírodu. V nabídce nápojů se nacházejí točená piva malých českých pivovarů,nabídka světových rumů a moderních cocktailů či zimní nabídka horkých čokolád a dalších nápojů k zahřátí. Pro večerní pohodu nabízíme moravská vína z Velkobílovických sklepů firmy Tibor Zapletal. Naše kuchyně se zaměřuje na sezonní speciality převážně domácí výroby, jako jsou pečená žebra, poctivá pizza z pece a mnoho dalších, pravidelně nabízí víkendové speciality.

WELLNESS PENZION HORÁCKO - TŘI STUDNĚ, VYSOČINAWellness

Pro odpočinek je všem hostům k dispozici moderní wellness s kapacitou až 6 osob. Hlavním cílem wellness není neustálé naplnění kapacity ale nabídnout možnost privátního odpočinku pro menší přátelské skupinky či zamilované páry, aniž by byly rušeny davy dalších cizích osob.

WELLNESS PENZION HORÁCKO - TŘI STUDNĚ, VYSOČINAK doplnění atmosféry v již tak krásně zařízeném wellness slouží ozvučení celého prostoru klasickou klidnou hudbou a romantické osvětlení, které je možné přizpůsobit přání každého hosta. Součástí wellness je také možnost chlazených nápojů z baru či servis s láhví sektu či vína.
Nabízíme také službu přípravy prostor pro tajné romantické překvapení, jako jsou žádosti o ruku a výročí.

WELLNESS PENZION HORÁCKO - TŘI STUDNĚ, VYSOČINAProstory pro firemní akce a svatby

Prostory penzionu jsou často využívány pro firemní školení, akce, či svatby a rodinné oslavy. Kapacita hlavního sálu je až 100 osob, dále nabízíme dva salonky – jeden tématický do stylu vinárny s krbem a druhý čistě konferenční který je možný po úpravě využít jako cvičebnu se základním posilovacím vybavením. Oba s kapacitou 20 osob.

WELLNESS PENZION HORÁCKO - TŘI STUDNĚ, VYSOČINAVenkovní prostory a hřiště

Pro venkovní vyžití a akce nabízí penzion moderně vystavěné dětské hřiště s moderními prvky a kapacitou až 20 dětí, dále párty altán s možností grilování a venkovních rautů. Altán a přilehlá zahrada je často využívána pro svatby a venkovní grilovací akce a narozeninové oslavy. Součástí venkovních prostor je i travní hřiště se sítí na voleyball či nohejbal.

 

Kontakty

Penzion HORÁCKO
592 04 Tři Studně 104
Czech Republic

Tel. provozní: +420 777 988 463
Tel. majitel: +420 608 28 12 12
E-mail: info@horacko-penzion.cz

WEB: www.horacko-penzion.cz

Fotogalerie