Rainbow page separator

Začíná stěhování dětského pavilonu, hotovo bude 25. března

Čtvrtek, 28. Únor 2019

Nové Město na Moravě / První březnový den v novoměstské nemocnici startuje stěhování dětského oddělení i ambulancí do nového pavilonu. Jako první budou přestěhovány ambulance.
„Od 1. do 5. března to bude většina ambulancí. V tyto dny bude malým pacientům k dispozici pouze jedna ambulance, která je v budově gynekologicko-porodnického oddělení. V ambulancích v nové budově dětského oddělení začneme ordinovat 6. března. Trošku náročnější bude stěhování ambulance ORL, kde přivítáme první pacienty 11. března. Pak přijde na řadu lůžková část, tu bychom měli otevřít 14. března. Nakonec budeme stěhovat dětskou neurologii, která bude na malé pacienty připravena 25. března,“ přiblížil termíny zahájení provozu technický náměstek nemocnice Jiří Drdla.
Informace o ordinačních hodinách dětských ambulancí v době stěhování do nového pavilonu bude nemocnice upřesňovat na svých internetových stránkách a také na facebooku. „Moc prosíme, aby se rodiče a doprovod malých pacientů před návštěvou nemocnice ve dnech stěhování raději informovali o aktuálních ordinačních hodinách,“ sdělila mluvčí nemocnice Tamara Pecková.