Rainbow page separator

Žďárský úřad získal první místo za společenskou odpovědnost

Středa, 18. dubna 2018

Budova Městského úřadu ve Žďáře nad Sázavou

Žďár nad Sázavou / Cenu hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost za rok 2017 získal mimo B:TECH, MANN + HUMMEL a třebíčské průmyslovky také Žďár nad Sázavou. Do třetího ročníku klání se přihlásilo celkem 29 subjektů.
„Cílem soutěže, kterou vyhlašuje Kraj Vysočina ve spolupráci s partnery, je upozornit a ocenit aktivity v oblasti společenské odpovědnosti a zvýšit prestiž těch, kteří tento princip v regionu aktivně uplatňují. Odpovědné firmy nebo veřejné subjekty si uvědomují, že nejsou pouze izolovanými jednotkami působícími ve společnosti, ale že dobré vztahy se zaměstnanci, zákazníky a partnery přinášejí další pozitivní efekty a přispívají k žádoucímu rozvoji,“ uvedl hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.
Žďárská radnice byla prvním místem oceněna za to, že se snaží být úřadem, jenž je otevřený potřebám klientů i zaměstnanců. To znamená také místem, kde je možné setkat se s profesionály, kteří trvale usilují o zlepšování poskytovaných služeb. Na druhém místě mezi vysočinskými městy skončila Třebíč a na třetím Humpolec.