Žďár nad Sázavou, katalog firem, barevný tisk, černobílý tisk, kopírování, reklamní agentura, Sisky.cz
Rainbow page separator

SISKY.CZ – REKLAMNÍ AGENTURA

www.sisky.cz


SISKY.CZ - barevné i černobílé kopírování a tiskSisky.cz jsou reklamní agenturou, která ve Žďáře nad Sázavou nabízí mimo jiné velmi kvalitní barevný i černobílý tisk a kopírování.

Přímo v centru města, ve spodní části náměstí, v budově kde sídlí lékárna Dr. Max a Žďárský deník je pro vás otevřeno každý den od cca 8:00 hod do 16:00 hod. Po telefonické domluvě se vám budeme snažit vždy vyjít vstříc i v jiném čase!

Ke   kvalitním   tiskům   a   kopiím   vždy   přidáváme   úsměv, a především – velmi vstřícné ceny, nejnižší ve Žďáře nad Sázavou. Očekávat můžete i dárečky …


SISKY.CZ - barevné i černobílé kopírování a tiskNaše tisková produkce zahrnuje i mnohé dokončovací práce. Přímo k tiskovému zařízení je připojen profesionální finišer, velmi jednoduše tak můžeme vaše tisky a kopie třeba ohýbat a především – vytvořit z dokumentů brožuru s vazbou V1 (sešitová vazba).

Máte možnost tak získat v krátkém čase a za velmi příznivou cenu nejrůznější brožury, třeba i školní sešity s vlastním obrázkem!

Vaše tiskové materiály můžeme svázat i velmi kvalitní drátěnou kroužkovou vazbou. Ta je vhodná třeba na nejrůznější prezentační materiály, ale … co takhle dárkový kalendář s obrázky, které si sami vyberete?   Zkuste si z vlastních fotek vytvořit pro své nejbližší kalendář (třeba jako vánoční dárek), který bude na očích celý rok.

Na internetové adrese www.sisky.cz/ostatni/kopirovani-tisk/ najdete přehledné ceníky, ale i on-line objednávky sešitů, bloků, kalendářů … jednoduše vložíte obrázky, které chcete v kalendáři mít.

SISKY.CZ - barevné i černobílé kopírování a tiskNezapomeňte  tedy,  že  nejvýhodnější  kopírování  a  tisk ve Žďáře poskytují www.sisky.cz  A je to také reklamní agentura, které se může pyšnit servisem pro mnohé nadnárodní společnosti…

Kontakt:

SISKY.CZ
Mgr. Luděk Lopour
nám. Republiky 21
591 01, Žďár nad Sázavou

Tel.: +420  733 579 613, +420 603 300 792
E-mail: tisk@sisky.czlopour@sisky.cz
Web: www.sisky.cz

IČ: 64421082
DIČ: CZ7012144810
Plátce DPH.