Žďár nad Sázavou, obchod, spojovací materiál, nářadí, spomat
Rainbow page separator

SPOMAT CZ – nářadí, spojovací materiál

SPOMAT - spojovací materiál, nářadí Žďár nad Sázavou

www.spomatcz.cz

SPOMAT CZ – nářadí a spojovací materiál

SPOMAT CZ - nářadí a spojovací materiál Žďár nad SázavouSpolečnost s ručením omezeným pod názvem SPOMAT CZ byla založena na jaře 2015, nicméně už od roku 1996, jako fyzická osoba Petr Šedo Spomat AZ, je to Váš spolehlivý prodejce spojovacího materiálu a elektrického i ručního nářadí. Ve vlastním kamenném obchodě jsou Vám naši vysoce kvalifikovaní zaměstnanci připraveni kdykoliv poskytnout radu, pomoci s výběrem toho správného spojovacího materiálu, nebo nářadí a náležitě vše předvést.

Prodejna spojovacího materiálu Spomat CZSPOMAT CZ - nářadí a spojovací materiál Žďár nad Sázavou

Skladujeme průměrně 30 000 ks položek a málokdy se nám tedy stane, že by si zákazník nevybral. V oboru spojovacího materiálu máme největší výběr v okrese – avšak pokud by se stalo, že by zákazník vyžadoval něco, co bychom náhodou skladem neměli, do druhého dne jsme zpravidla schopni požadované zboží dodat.

V oblasti elektrického nářadí se specializujeme na výrobky společností Makita, Metabo a Bosh, ale skladujeme i nářadí společností Works, Narex ostatních renomovaných značek.

Pravidelně také zveřejňujeme slevové akce na vybrané výrobky světoznámých firem.SPOMAT CZ - nářadí a spojovací materiál Žďár nad Sázavou

 

Kontakt:

Spomat CZ, s.r.o.

Strojírenská 2280/1

591 01 Žďár nad Sázavou

IČO: 03961141

DIČ: CZ03961141

Tel.:

prodejna nářadí:  +420 775 972 902

prodejna spojovacího materiálu: +420 775 972 904

Email: obchod@spomatcz.cz

Web: www.spomatcz.cz